FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
umberto@mam-sklad.pl
Wysłany: 2018-05-16 12:13:18
Odpowiedź
Oprogramowanie do zarządzania sprzedażą w firmie

Jakie oprogramowanie będzie najlepiej sprawowało się do zarządzania sprzedażą w firmie. Wymagania jakie stoją przed potencjalnym softem, to przyjmowanie zamówień, realizacja, obsługa zwrotów, obsługa płatności, zarządzanie stanami magazynowymi. Firma zajmująca się sprzedażą materiałów i części.

delta@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-05-17 11:40:00
Odpowiedz

W firmach wykorzystuje się zaawansowane systemy typu CRM, które ogarniają wszystko. Wspomagają zarządzanie takimi obszarmi jak tranposrt, spedytorów, relalcje z klientami, zwroty, magazyny, księgowość. Jest to pewien koszt, ale koszt który się opłaca i szybko się zwraca w postaci lepszej logistyki.

Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj: https://itcenter.pl/oferta/zarzadzanie-systemem-informatycznym/

 

Masz tam opis specyfikacji przykładowego systemu o ktory pytasz.

Łobuziaraaa Wysłany: 2018-05-28 20:43:48
Odpowiedz

Skoro mowa o oprogramowaniu dla firmy to myślę, że warto tutaj wspomnieć co nieco o systematach typu elektroniczny obieg dokumentow http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow . Jest to doskonała opcja dla wszystkich firm, które chcą w łatwy i szybki sposób zarządzać swoimi dokumentami. Oferta ta pozwala również archiwzować wszelkie treści w bezpiecznym miejscu do którego my mamy wgląd lub upoważnione osoby.

siedemrzeczy@gmail.com Wysłany: 2018-07-30 19:53:28
Odpowiedz

Dlatego uważam że system Vendo ERP jest najlepszy. Dzięki niemu możemy nie tylko usprawnić obieg dokumentów ale i właśnie zarządzać sprzedażą (fakturowanie, magazynowanie itp). Koniecznie poczytajcie sobie o tym programie https://cfi.pl/produkcja/

<!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->

gumisiwo@gmal.com Wysłany: 2018-10-08 20:52:06
Odpowiedz

Świetny program do obsługi faktur i do tego z modułem magazynowym, to https://faktury.pl/. Nie potrzebujesz kilku programów, bo w tym zrobisz wszystko. Sam zobacz ile ma funkcji. Raporty, statystyki, baza produktów, kontrahentów i do tego program magazynowy. 

weronika321@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-02-21 21:45:59
Odpowiedz

Polecam świetny program do zarządzania w firmie. Jest nim - http://www.system-smart.pl/   Program niezwykle funkcjonalny, często się rozwija, czego wynikiem są bezpłate aktualizacje, a także prosty w obsłudze. Jeżeli chodzi o jego cenę, to jest ona bardzo niska w stosunku do jego możliwości. Przez uruchomieniem programu warto przejrzeć instrukcję pierwszej pomocy dostępną na stronie, aby jego użytkowanie było jeszcze prostsze. 

Wyświetleń: 221
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.