FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
bielas@mam-sklad.pl
Wysłany: 2019-04-05 14:41:27
Odpowiedź
Osprzęt elektryczny do urządzeń technicznych

Potrzebuję jakiegoś wytrzymałego osprzętu BHP z przeznaczeniem do pomieszczeń technicznych. Czy ktoś juz to może wcześniejprzerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?

delta@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-04-08 07:43:48
Odpowiedz

Możliwości z tego zakresu jest dosyć dużo. Zwykle jest tak, że oświetlenie techniczne, z przeznaczeniem do pomieszczeń technicznych, nie musi być ekstremalnie ładne pod względem wizualnym - powinno być jednak funkcjonalne, efektywne i co najważniejsze: niezawodne.

Podobnie jest z tymi wszystkimi elementami osprzętu elektronicznego. Nie chcę wchodzić w szczegóły - proponuję sprawdzić za to specyfikację, która dostępna jest tutaj pod linkiem: https://osprzet-sklep.pl/

taurot Wysłany: 2019-06-13 08:21:55
Odpowiedz

Szeroki wybór osprzętu elektrycznego znajdziecie w ofercie hurtowni elektrycznej www.elektrotek.pl Sam robiłem już nie raz zakupy u nich i mogę powiedzieć że można na nich w pełni polegać. Mają swoje oddziały we Wrocławiu i Opolu.

emlko20@o2.pl Wysłany: 2019-06-23 12:49:37
Odpowiedz

Bogata oferta produktowa w obszarze osprzętu elektrotechnicznego dostępna jest w https://el-drut.com.pl/. Znacie ich? Ja trafiłem na nich kilka miesięcy temu i bardzo pozytywnie sie zaskoczyłem tym, jak sprawna i szybka jrest u nich obsługa,a także że jednocześnie potrafią dostarczać produkty najwyższej jakości!

paulainna@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-07-19 21:21:07
Odpowiedz

A czy ktoś z Was zna może ten sklep elektryczny online?  Jakiś czas temu szukałam kilku produktów do wymiany instalacji w domu i jak się okazuje, wybór w tym przypadku jest naprawdę duży, a i ceny też niezwykle przytępne:).

rabar Wysłany: 2019-07-22 09:16:09
Odpowiedz

Szeroki wybór osprzętu elektrycznego i elementów elektronicznych znajdziecie w ofercie firmy https://lispol.com/ Jest to internetowy sklep elektroniczny posiadający bardzo szeroką ofertę i niezłe ceny.

Wyświetleń: 266
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.