FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
krzys105@wp.pl
Wysłany: 2018-05-13 12:20:12
Odpowiedź
Ostrzegam przed firmą MEX Paweł Pożarlik !!!

Witam,
niestety jak widać proceder oszukiwania ludzi dalej trwa w wykonaniu pana Pawła Pożarlika (firma MEX Paweł Pożarlik z okoli Częstochowy).

U mnie remont miał się skończyć w 1 miesiąc a trwa już 3 miesiące !!! i końca nie widać.

Najlepsze jest to że ten człowiek w ogóle nie odbiera telefonów, nie odpowiada na wiadomości, porzucił pracę i zostawił mnie mieszkającego na placu budowy z totalnie rozgrzebanymi pracami w każdym jednym pomieszczeniu (taki ma system działania by potem trudniej było Wam się od niego uwolnić - rozgrzebie wszystkie roboty by nikt inny nie chciał się podjąć ich dokończenia).

Uważajcie też bo na początku będzie Wam opowiadał w pięknych słowach o wszystkim i na pozór prezentował się fachowo wyciągając od Was kasę by na koniec zostawić Was ze wszystkim samych.

W moim przypadku wisienką na torcie było to że ukradł mi z mieszkania (dałem mu niestety do niego klucze) nowy nieodpakowany zestaw prysznicowy za 1300 zł oraz część odpływu liniowego za 800 zł bez której nie spełnia swojej funkcji.

Ponieważ naiwnie dawałem mu kasę na zaliczki bardzo mocno nadpłacając wykonanie robót w sumie już 15500 zł m. in. na materiał z którego u mnie na mieszkaniu jest tylko znikoma część (reszta dalej nie przywieziona, oraz nie można od niego uzyskać rachunków w celu rozliczenia chociaż stale obiecuje że dośle) a na koniec jeszcze mnie okradł postanowiłem zgłosić sprawę do PROKURATURY.

Wszystkie osoby, które zostały oszukane przez tego Pana lub również są pokrzywdzone proszę o kontakt, możecie się dołączyć do mojego pozwu (złożymy wówczas pozew zbiorowy i facet pójdzie siedzieć)

Wszystkich którzy zamierzają podjąć z tym panem współpracę PRZESTRZEGAM przed konsekwencjami. Ja aktualnie jestem GRUBE tysiące stratny i czeka mnie dochodzenie swoich praw przed wymiarem sprawiedliwości

Mój mail: krzys105@wp.pl

 

Wyświetleń: 255
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.