FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
starmilks@gmail.com
Wysłany: 2019-03-20 09:57:12
Odpowiedź
Panele winylowe w mieszkaniu

Czy ktoś moze zdecydował sie na panele winylowe w mieszkaniu? 

\r\n

 

\r\n

Na początku zastanawiałem się nad tradycjnymi ale słyszałem, ze wiele dobrych opinii ma własnie winyl

strr@gmail.com Wysłany: 2019-03-20 12:40:10
Odpowiedz

Podłoga winylowa jest wytrzymała i odporna na wodę tak wiec mozna ja  położyć w pomieszczeniach takich jak kuchnia, łazienka czy przedpokój. Świetnie sprawdzi się także we wnętrzach z ogrzewaniem podłogowym, które dzięki niej będzie efektywniejsze i pozwoli nam na spore oszczędności w domowym budżecie.Jest bardzo wiele ciekawych wzorów tak wiec podłoga taka idealnie może naśladować drewno.

 

Zapoznaj się z ofertą tej firmy

 

https://www.wykladzinywapol.pl/panel-ekspercki/wykladziny-drewnopodobne-doskonala-i-praktyczna-imitacja-drewna

 

W ofercie maja wiele wzorów. 

Anetka@o2.pl Wysłany: 2019-03-24 10:45:21
Odpowiedz

My na podłogę położyliśmy zwykłe panele i też się bardzo dobrze sprawdzają. Nie mam z nimi póki co żadnego problemu, a wyglądają naprawdę ładnie. Obecnie z kolei również szukam paneli, z tym że sufitowych  - https://eurodeco.pl/Panele-Sufitowe-100x16-7-c84. Macie może takie u siebie? Interesuje mnie głównie to, czy montaż jest skomplikowany i jak się przygotować do takiego montażu?

robbert@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-04-15 21:44:46
Odpowiedz

Tak, mam panele winylowe na korytarzu i jestem zadowolony szczególnie z 2 aspektów: wytrzymałość na wodę i zarysowania oraz estetykę. Cenowo wychodziło podobnie do płytek, ale za to wybór wzorów większy. Popatrz tutaj, płytki się nie umywają do ilości podobnych wzorów https://interviol.pl/panele-winylowe

mira@wp.pl Wysłany: 2019-04-29 08:31:04
Odpowiedz

To prawda jeśli chodzi o wybór podłogi to jest dziś ogromny. Moi teściowe w tamtym roku na wiosnę, wymieniali podłoge w salonie i zamiast paneli położyli podłogę drewnianą. Musze przyznać, że robi wrażnie. Dokładnie jest to podłoga dębowe robiona przez firmę http://styldrzewa.pl/ i wygląda fantastycznie. Od razu widać, że podłoga jest robiona z wysokiej jakości drewna i malowana najlepszymi na rynku lakierami (w dodatku w pełni bezpiecznymi dla zdrowia człowieka). Takiej naturalnej, drewnianej podłogi, nie jest w stanie nic przebić.

adrian8@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-05-04 06:45:15
Odpowiedz

Jak chodzi o tworzywa wykorzystywane przy urządzaniu domu to czasem na ścianach, głównie w kuchni montuje się panele z plexi. A różne płyty plexi, docinane precyzyjnie na wymiar, można zamawiać na https://plasticexpress.pl/

Wyświetleń: 164
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.