FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
radekak15@wp.pl
Wysłany: 2018-03-13 12:54:06
Odpowiedź
Płatności internetowe

Witam Państwa.

\r\n

Chciałabym zapytać Was co sądzicie o firmie obsługującej płatności internetowe, która nazywa się CashBill S.A. ? Działa na rynku kilka lat, ma za sobą wiele transakcji, a także obłsugują sklepy internetowe w całej Polsce. Warto z nimi nawiązać współpracę? Pytam, ponieważ po lekturze tej podstrony https://www.cashbill.pl/integracja/integracja-platnosci-online-oscommerce , myślę nad sklepem w systemie osCommerce z powiązaniem płatności od tej firmy właśnie. Czy byłoby to dobre posunięcie z mojej strony? 

docigiyas@protonmail.com Wysłany: 2018-03-14 10:45:01
Odpowiedz

Cześć, z tego co się orientuje, to cashbill ma duże problemy z wypłacaniem pieniędzy swoim partnerom https://www.platnosci24.com/pages/systemy-platnosci/cashbill.php
To tylko jeden z linków jaki znajdziesz w google, a jest tego dużo więcej.

Ja ze swojej strony polecam Ci https://hotpay.pl/ współpracuję z nimi już przeszło rok (mam płatności sms oraz directbilling w swoim sklepie internetowym) i jestem bardzo zadowolony!
PS. HotPay pod koniec marca lub na początku kwietnia będzie miał przelewy, blik i paysafecard także już całkowicie będzie niezłym kombajnem do płatności internetowych.

ferdens@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-03-16 11:47:40
Odpowiedz

Ja bardzo lubie korzystać z takich usług przez sieć, czy takiej platformy płatnościowej cz obsługa techniczna nieruchomości..

Wyświetleń: 58
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.