FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
Archpielag
Wysłany: 2012-04-23 07:05:00
Odpowiedź
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG zaprasza na II Tarnowskie Targi „Dom i Otoczenie”!

W dniach 20-22 kwietnia architekci ARCHIPELAGU podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi, którzy odwiedzą stoisko Pracowni Projektowej ARCHIPELAG na targach w Tarnowie.

Podczas wyboru projektu domu ważne jest określenie swoich potrzeb i oczekiwań. Targi budowlane to doskonała okazja, aby porozmawiać z architektami ARCHIPELAGU, poznać najnowsze propozycje projektowe, dopasować projekt domu do działki, a także zapytać o materiały, technologie i energooszczędne instalacje.

Wszyscy, którzy odwiedzą ARCHIPELAG na targach otrzymają bezpłatny katalog z najpiękniejszymi projektami domów, a wraz z nim kupon uprawniający do zakupu projektu z 5% rabatem. Na najmłodszych gości czekają kolorowe i słodkie niespodzianki!

II Tarnowskie Targi „Dom i Otoczenie” 20-22 kwietnia 2012 r.

Miejsce targów:
Tarnów
Hala „Jaskółka”
ul. Traugutta 3a

Godziny otwarcia targów:
Piątek, 20 kwietnia – 10:00 - 18:00
Sobota, 21 kwietnia – 10:00 - 18:00
Niedziela, 22 kwietnia – 10:00 - 17:00
Architekci ARCHIPELAGU już od 15 lat wspierają inwestorów, służąc radą i pomocą w procesie poszukiwania wymarzonego domu.

rene Wysłany: 2019-09-18 21:15:50
Odpowiedz

Brzmi ciekawie. Chociaż zgłaszając się do dobrej projektowni to wszystko tam możemy sie dowiedzieć.  Ja planuje przykładowo skontaktowac się z firmą MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl .  Ponieważ tam upatrzyłam sobie projekt domu dla siebie i chce się dowiedzieć więcej szczegółów na jego temat etc. Z tego co wiem jest to bardzo dobra firma i też sporo promocyjnych akcji można u nich znaleźć.

Wyświetleń: 1670
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.