FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
Edmund
Wysłany: 2019-09-05 15:39:54
Odpowiedź
Prawnik w Łodzi do sprawy spadkowej

Szukacie dobrego prawnika do sprawy spadkowej w Łodzi? Mnie bardzo pomógł doktor Mariusz Olężałek. Sprawa była zagmatwana, ciągnęła się i dopiero dzięki jego zaangażowaniu udało się rozstrzygnąć wszystko na moją korzyść. Faktycznie ma dużą wiedzę z zakresu prawa cywilnego, nie dziwię się, że ostatnio go nawet nagrodzono na jakiejś gali. W dodatku jest zaangażowany, empatyczny i rzeczowy. Kogoś takiego chce się mieć do pomocy w trudnych chwilach. A wy jakich mecenasów polecacie?

Milko Wysłany: 2019-09-06 13:31:19
Odpowiedz

Również polecam Mariusza Olężałka. Członkowi mojej rodziny pomógł w skomplikowanej sprawie karnej. Od samego początku był niezwykle rzetelny, zaangażowany i merytoryczny. W pełni sobie zasłużył na honorarium i od tego czasu razem z rodziną wciąż polecamy go potrzebującym adwokata w Łodzi.

adaadamski@o2.pl Wysłany: 2019-09-13 15:20:34
Odpowiedz

Szczerze polecam Kancelarie Prawna - https://www.kancelariakufieta.pl/ | Dobra kadra prawników z pewnością pomoże Ci w najtrudniejszych sprawach cywilnych, karnych i gospodarczych. 

xravo48@o2.pl Wysłany: 2019-09-16 20:24:09
Odpowiedz

Z tymi prawnikami to różnie bo ciężko faktycznie trafić na takiego dobrego z prawdziwego zdarzenia. Gdzieś ostatnio czytałem artykuł na ten temat chyba na stronie http://histery.pl i mogę tylko powiedzieć, że ciesze się z braku problemów z prawem w moim przypadku ;)

stokrotkapolna19@interia.pl Wysłany: 2019-09-19 21:49:07
Odpowiedz

Moją sprawę spadkową prowadziła adwokat z Warszawy, ale może podjęłaby się też takiego zlecenia w Łodzi, pewnie trzeba zapytać https://www.adwokat-laskowska.pl/kontakt/ dla mnie na plus było to, że czułam że faktycznie jest zainteresowana sprawą.

Wyświetleń: 104
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.