FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość

Wysłany: 2019-11-20 09:09:47
Odpowiedź
Produkcja części na maszynach CNC

Pytanie w kontekście produkcji tych wszystkich części pod określoną specyfikację wymiarową, z różnych wytrzymałych materiałów. Gdzie i na jakich zasadach można to zlecić?

makowal@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-12-03 13:16:44
Odpowiedz

Sprawdź koniecznie http://skizo.pl/ Ja właśnie tam otrzymałem wszystko, czego potrzebowałem. Jestem pewny, że też ci pomogą, bo zajmują się tym, czego szukasz :) Mi robili właśnie cześci do maszyn i to bardzo skomplikowane, a mimo to podołali. Szybko zrealizowali usługę a do tego w świetnej cenie. A gdybyś miał wątpliwości co będzie dla ciebie najkorzystniejsze, pytaj, zawsze udzielą fachowej porady. 

kotto@o2.pl Wysłany: 2020-01-16 20:19:59
Odpowiedz

Proces produkcji warto na bieząco monitorowac i usprawniać, aby byl bardziej efektywny. Dobrze mieć w tym celu pomoc fachowców. możecie taką otrzymać od http://www.inter-tech.net.pl/. W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa, mogą zaoferowąc różnego rodzaju usługi jak np. wymiana czy modernizacja starych maszyn, a także całych linii produkcyjnych.

 

hoao@o2.pl Wysłany: 2020-01-16 20:43:25
Odpowiedz

Ciekawą odpowiedź produktową i usługową na potrzeby usprawnień procesów produkcji posiada firma https://cassioli.com.pl/. To właściwie lider rozwiązan z zakresu automatyki przemysłowej, logistyki magazynowej czy transportu bliskiego. Bardzo rzetelna firma, otwarta na współpracę i z indywidualnym podejściem do każdego klienta!

qbyce@mam-sklad.pl Wysłany: 2020-02-12 09:49:29
Odpowiedz

Cenię sobie współpracę z firmą http://metaloskraw.pl/ z chorzowa, która dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i doświadczeniem w zakresie obróbki cnc.

Wyświetleń: 260
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.