FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
mrdrak@o2.pl
Wysłany: 2019-03-21 10:58:27
Odpowiedź
Program do obróbki filmików

Szukam programu, na którym mógłbym szlifować umiejętność obrobki obrazu i dźwieku nagrywanych przeze mnie filmikach. Jestem samoukiem w tej dziedzinie, więc będę wdzięczny za jakiekieś konkretne rady na temat jaki program byłby najlepszy, co jest ważne przy wyborze takie programu i na co zwracać uwagę.

anetlla@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-03-21 17:44:44
Odpowiedz

Polecam zacząć na vegasie ;)

ukasz@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-03-22 03:09:40
Odpowiedz

Ja używam Camtasi, choć tylko amatorsko, do montażu filmików rodzinnych, nic wielkiego. Niemniej jednak prosty w obsłudze.

waro_waro@gmail.com Wysłany: 2019-03-22 11:19:31
Odpowiedz

Jeśli szukasz czegoś naprawdę profesjonalnego, a równocześnie dość łatwego w osbłudze to polecam program Vegas Pro - https://www.vebo.pl/magix-vegas-pro . Trochę kosztuje, ale ma wiele bardzo fajnych opcji. M.in. ma najnowszy system stabilizowania obrazu, możliwość precyzyjnego śledznia ruchu, obsługuje kolory HDR i ma super wtyczkę do nowoczenych efektow audio. Dla mie to są jego kluczowe (choć nie jedyne) zalety, dzięki którym mogę zrobić wysokiej jakości film, z bardzo dobrym dźwiękiem.

trok.w@wp.pl Wysłany: 2019-03-27 10:19:43
Odpowiedz

Hej, ten link nie działa, podrzucam jeszcze raz poprawny link, jakby ktoś był zainteresowany: https://www.vebo.pl/magix-vegas-pro . Sam mam ten programik i faktycznie jest godny polecenia. Nie jestem jakimś fachowcem, ale czasami potrzebuję zrobić porządny filmik a ten program naprawde potrafi wiele. I co ważne jest, według mnie, dość intuicyjny w obsłudze. Nie trzeba być jakim super specjalistom by sobie poradzić i by efekt był zachwycający.

Wyświetleń: 213
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.