FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
umberto@mam-sklad.pl
Wysłany: 2018-09-14 09:02:05
Odpowiedź
Program do planowania załadunku

Szukam oprogramowania które w zalezności od wielkości frachtu, pomogłby dobrać optymalny środek transportu, oraz opracowałoby plan załadunku w zalezności od odbiorców. Możecie polecić coś w tym zakresie?

hagmag@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-09-14 10:39:30
Odpowiedz

Jest dosyć dużo programów, które bardzo dobrze sprawdzają się w zadacniach o których piszesz i o które pytasz. Jednym z nich jest GoodLoading, który jest darmowy. Jest to program działający w chmurze, a więc możesz korzystać z niego np przez przeglądarkę.

Posiada szereg funkcjonalności taki jak wybór pojazdu, który najlepiej będzie się nadawał do przewiezienia określonego frachtu. Piętrowanie, czyli układanie towaru w taki sposób, aby ten najbardziej wytrzymały był na samym dole, a najmniej na samej górze. Planowanie załadunku w taki sposób, aby można było sprawnie rozładowywać w kilku różnych punktach. Projekt załadunku mozna przesyłać w postaci wygenerowanego linaka.

Wrzucam odnoścnik: https://goodloading.com/

pod którym znajdziesz trochę więcej informacji z tego zakresu.

andrzejch88@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-10-10 11:54:09
Odpowiedz

Niezły program WMS oferuje ta firma. Sprawdźcie sobie koniecznie. Nie jest drogi.

karol.jedraszek87@gmail.com Wysłany: 2019-01-23 14:32:45
Odpowiedz

A może się ktoś wypowiedzieć w temacie antywirusowego programu na firmowych komputerach? Do tej pory korzystaliśmy w zespole z software'u pobranego z Internetu i to był strzał w kolano. Teraz każdy z nas szuka najlepszej opcji, stąd pytanie. Może ktoś ma doświadczenie i może się wypowiedzieć? Rozważamy https://www.kaspersky.pl/ - co wy na to? 

Wyświetleń: 237
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.