FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
agnieszka_mat89@interia.pl
Wysłany: 2019-11-21 20:24:18
Odpowiedź
Programy do firm

Szukam programów do firmy, które mogą się przydać na samym początku. Ważne żeby były w dobrej cenie. To może ja zacznę  https://www.vebo.pl/kurs-access-formularze-i-raporty  cena fajna, z opisu zachęcająco brzmi, także jak ktoś korzysta czekamy na opinie.

patryk.werner4@wp.pl Wysłany: 2020-04-15 12:31:42
Odpowiedz

program do firmy juz mam. Teraz szukam jakiejś godnej polecenia agencji interkatywnej, która pomoże mi dotrzeć do użytkownika, do jak największej liczby klientów. bardzo wiele czytałam tez na temat agencji proformat https://www.proformat.pl czy ktoś korzystał może ?

karol.karol@wp.pl Wysłany: 2020-04-27 12:03:59
Odpowiedz

Przede wszystkim zadbajcie o systemy bezpieczeństwa, jeśli prowadzicie firmę. Mam tu na myśli głównie ochronę danych osobowych, bo do tego obliguje właścicieli firmę prawo. Na szczęście są profesjonalne firmy, które wprowadzają odpowiednie systemy - szybko i sprawnie. Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem Danych - https://abi-info.pl/ to firma godna polecenia. Świadycz kompleksowe usługi wzakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z wytycznymi Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Przygotowują i wdrożają odpowiednią dokumentację, przeprowadzają szkolenia, audyty, przygotowują umowy, udzielają wsparcie jeśli wydarzy sie jakiś incydent.

Wyświetleń: 327
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.