FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
hagmag@mam-sklad.pl
Wysłany: 2018-10-09 14:13:21
Odpowiedź
Przekształcenie poddasza na użytkowe

Zastanawiamy się przede wszystkim nad możliwością wybrania płyty do zabudowy poddasza. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, co gdzie i za ile?

bielas@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-10-10 07:50:26
Odpowiedz

Cóż, trzeba będzie wykonać sporo pracy. Najwięcej pewnie jak zwykle bedzie przy wykończeniówce. Obecnie do podbitek dachowych wykorzystuje się płyty kartonowo-gipsowe, które są na tyle odporne na uszkodzenia mechaniczne, bezpieczne pod względem pożarowym, że są obecnie opcją pierwszego wyboru. Oczywiście nie wszystkie płyty, bo do podbitki dachowej powinny zostać użyte w pierwszej kolejności płyty k-g o zwiększonej odporności. Proponuję jeszcze zapoznać się z tym tekstem: https://www.siniat.pl/pl-pl/centrum-wiedzy/buduj-z-nami/material-budowlany-do-zabudowy-poddaszy-plyta-gk-nida-ogien - sporo interesujących kwestii technicznych zostało tam poruszonych i wyjaśnionych.

tymek@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-11-22 15:35:47
Odpowiedz

Jeśli potrzebowałbyś jakiegoś szkła na wymiar, tu masz przykładową ofertę usług szklarza z Bochni. Jeśli chcesz na poddaszu zaaranżować np. łazienke czy mieć jakieś mebel z przeszkleniami, raczej bez tego się nie obejdzie.

Wyświetleń: 211
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.