FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
micheel@mam-sklad.pl
Wysłany: 2018-06-12 14:55:01
Odpowiedź
Przeprowadzka - samodzielnie czy z pomocą firmy?

Przymierzam się do przeprowadzki. Opuszczam wynajmowane mieszkanie i przeprowadzam się do domku w drugiej częsci miasta. W związku z tym zastanawiam się, czy warto zatrudniać firmę transportową, czy może spróbować jakoś samemu zorganizować przeprowadzkę - np. poprosić znajomych o pomoc, zorganizować transport itp.? Jakie jest wasze zdanie? 

krzysztofek321@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-06-12 15:21:32
Odpowiedz

Wszystko zależy od skali przeprowadzki i tego, czy np. masz do przewiezienia przedmioty wielkogabarytowe, takie jak łózko, szafy itp. Generalnie uważam, że wynajęcie ekipy przeprowadzkowej może znacznie przyspieszyć cały proces przperowadzki. Możesz sobie zerknąć np. na ten cennik przeprowadzek i zobaczyć, jak to cenowo wychodzi w Twoim mieście. 

maka@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-06-17 17:59:51
Odpowiedz

Według mnie zdecydowanie z pomocą firmy! Jeśli mamy duzo rzeczy do przewiezienia, a mamy mały samochód to zdecydowanie lepiej wziąć zaufanego partnera, który nam pomoże z przeprowadzką - przewiezie rzeczy na 1 czy 2 razy, a nie 10, jakby to było w przypadku np. samodzielnego przewozenia osobowym autem:) Jesli nie macie dobrej firmy przeprowadzkowej to ja polecam skorzystać z http://bl-transport.pl/.

Wyświetleń: 53
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.