FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
natalianykiel93@wp.pl
Wysłany: 2018-11-07 09:48:10
Odpowiedź
Restauracje

Hej, podzielimy się tuta restauracjami, do których warto wracać? Ja mogę zacząć lokalem Bubbles Bar Warszawa. Tydzień temu miałam okazję zjeść tam klasyczne raciatelle i zobaczyć, jak inni wcinają małże i żabie udka. Sam wystrój lokalu jest ciekawy, połączenie kolorów i staroci, naprawdę fajnie wygląda. Smaki również jak najbardziej na plus. Nie wiem, czy będę jeszcze w Wawie, ale jeśli tak, to tam wróce. 

misi4sty@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-11-12 12:17:32
Odpowiedz

Oo, to podepne się pod post. Jestem ciekawy czy są jakieś fajne restauracje gdzie można zjeść lekkie, zdrowe i dietetyczne przepisy, żeby wiedzieć gdzie żone zabrać :D 

elabarbara@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-12-04 09:39:40
Odpowiedz

<!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->Zaprosiłam siostrę do Restauracji Akademia w Warszawie, w której wcześniej nigdy nie byłam. Jestem do tej pory zachwycona tym miejscem. Przepyszną tartą z kurkami, rukolą i oliwą rydzową mogłam się najeść już za 29 zł. Zawsze myślałam, że w tym eleganckim lokalu są bardzo drogie potrawy. A tu miłe zaskoczenie :) Wyrazy uznania dla szefa kuchni i bardzo uprzejmej obsługi.

Wyświetleń: 218
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.