FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
Ryszard Byczek
Wysłany: 2019-09-09 13:33:51
Odpowiedź
SDP - skuteczny wrocławski deweloper

Mieliście jakieś doświadczenia z wrocławskim Deweloperem SDP Nieruchomości? Mi pomogli ostatnio znaleźć wymarzone mieszkanie w pięknej okolicy, w pełni dopasowane do moich oczekiwań. Pracownicy SDP mieli bardzo szeroką bazę wrocławskich lokali, a przy tym byli na bieżąco z przepisami prawa. Mogę śmiało powiedzieć, że to dzięki ich zaangażowaniu tak szybko udało mi się znaleźć mieszkanie. A wy z usług jakiego dewelopera korzystaliście i jak oceniacie?

Krystyna Rakowiecka Wysłany: 2019-09-09 14:45:44
Odpowiedz

Potwierdzam, to doskonały deweloper, ekspresowo pomogli mi znaleźć mieszkanie we Wrocławiu i to według wszystkich moich wytycznych. To firma w zupełności warta pieniędzy wydanych na ich usługi, polecam.

mega Wysłany: 2019-09-26 17:34:59
Odpowiedz

Mi się bardzo podobają osiedla które Atal buduje we Wrocławiu, każde jest inne ale wszystkie mają atrakcyjne lokalizacje i bardzo ciekawą architekturę

Anna@o2.pl Wysłany: 2019-11-24 12:57:51
Odpowiedz

We Wrocławiu jest kilka ciekawych ofert mieszkań deweloperskich. Jedną z ciekawszych na pewno jest ta inwestycja - https://lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-vena/. Dweloper znany i już zafany przed klientów, oferuje mieszkania o wysokim standardzie, na nowoczesnym osiedlu. Jest to prestiżowe osiedle łączące nowoczesność z tradycją, dzięki czemu wszystko wygląda niebanalnie i bardzo ciekawie. Na osiedlu widać dużo zieleni, fontanny i miejsca spacerowe. A same mieszkania ustawne i funkcjonalne.

mikuś025 Wysłany: 2020-01-22 13:11:02
Odpowiedz

Hej, no niestety, nie znam tego dewelopera, ale w sumie nic straconego, bo mnie interesuje mieszkanie w Katowicach. I tutaj to na te mieszkania https://www.franciszkanskie.pl/oferta/mieszkania/ patrzę ze szczególną uwagą. Wydaje mi się, że to byłby dobry wybór. 

Wyświetleń: 250
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.