FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
mateoski@op.pl
Wysłany: 2019-12-20 11:00:30
Odpowiedź
Sprawa w sądzie o zapłatę - jak długo?

Jak długo może potrwać sprawa sądowa o zapłatę podpisanej i częściowo zapłaconej faktury jeżeli dłużnik zechce opóźniać? Podobno można sporo przeciągnąć postępowanie: http://windykator.edu.pl/przedluzanie-procesu-sadowego-o-zaplate/ Wiem już, że wniósl sprzeciw, jeszcze nie wiem co w nim napisal ale nie ma powodów kwestionować dług. Podejrzewam że chodzi mu wyłącznie o opóźnienie nadania klauzuli wykonalności. 

mira@wp.pl Wysłany: 2019-12-22 23:39:58
Odpowiedz

Świetnym specjalistą w tym temacie jest pan Paweł Odolecki - http://adwokatodolecki.elk.pl/ . Jego kancelaria oferuje kompleksowe doradztwo w sprawach dotyczących prawa zobowiązań, z uwzględnieniem ochrony wierzycieli. Jest to bardzo profesjonalny adwokat, który oferuje pełną pomoc prawną, współpracuje z notariuszem, doradcą podatkowym, komornikami sądowymi oraz biurem detektywistycznym. Przyjmuje zlecenia z całej Polski.

zakrzewska@deputo.pl Wysłany: 2020-02-11 15:07:50
Odpowiedz

Proponuję Panu działania windykacji karnej poprzez prokuraturę. Bardzo duża skuteczność, cała windykacja na koszt dłuznika, prowizja tylko za sukces. Zapraszam do kontaktu 517-921-326

Wyświetleń: 306
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.