FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
Mleczyk
Wysłany: 2019-10-07 16:23:24
Odpowiedź
Sprowadzenie samochodu z Niemiec

Sprowadzaliście sobie samochód używany z innego kraju, np. z Niemiec? Ja ostatnio korzystałem pod tym względem z usług Auto Order i muszę przyznać, że jestem zachwycony profesjonalizmem i jakością jaką się wykazali. Pomogli znaleźć odpowiednie auto, dodatkowo w moim imieniu negocjowali i nieco zbili cenę. Później na miejscu samochodowi przyjrzeli się i sporządzili dokumentację rzeczoznawcy z Dekry. Na koniec Auto Order pomógł mi jeszcze po sprowadzeniu przygotować dokumenty do rejestracji. Prawdziwie kompleksowa, warta swych pieniędzy usługa. A wy jakie macie doświadczenia ze sprowadzaniem aut?

dygas@o2.pl Wysłany: 2019-10-30 16:19:51
Odpowiedz

Po co sprowadzać i kupować niemalże kota w worku jak możesz kupic używane auto w rewelacyjnym stanie w kraju? zobacz sobie w MM Cars w Warszawie, my u nich Opla kupowalismy

ariana Wysłany: 2019-11-02 09:55:16
Odpowiedz

To nie problem, aby takie auto sprowadzić na lawecie. Warto więc skontaktować się z firmą, która ma lawety czyli z pomoca drogową :) Tutaj znajduje się pełna oferta firmy Pomoc Drogowa Lidia Buda z Poznania: http://holowanie.i-poznan.pl/oferta/#page-content .

grzesio951@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-11-08 13:23:32
Odpowiedz

A ja mam nadzieję, że uda mi się kupić nowiutkie Subaru, a potem zrobić takie szkolenie dla posiadaczy Subaru.

Wyświetleń: 300
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.