FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
wum Wysłany: 2018-05-11 15:32:15
Odpowiedz

Przede wszystkim biuro powinno być wyposażone w dobre środki czyszczące. Jeżeli takich poszukujecie to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy www.pollena-paczkow.pl Jest to sprawdzony producent chemii gospodarczej.

m_ch Wysłany: 2018-07-18 22:16:18
Odpowiedz

Natomiast ja uważam, że sprzątaniem powinni zająć się pracownicy. To do ich obowiązków należy utrzymanie swojego stanowiska w czystości... Zaopatrz firmę w wysokiej jakości detergenty, które są oferowane chociażby przez https://www.leifheitsklep.pl/ i poproś, aby raz w tygodniu dokładnie wysprzątali swoje stanowisko pracy. Jeśli wszyscy będą dbać o porządek, korzystanie z usług wspomnianej firmy nie będzie konieczne.

derok@pol.ck Wysłany: 2018-09-18 13:26:05
Odpowiedz

Bardzo dobrze sprawdzi się firma SOMI http://somi.pl/ Solidni są, wszystko zawsze jest wykonane porządnie, aż błyszczy. Do tego jeśli chodzi o ceny to uważam, że są w porządku.

magdalenkaa Wysłany: 2019-01-30 16:59:29
Odpowiedz

Wydaje mi się jednak, że niekażda firma sprzątająca wie też, że jest wiele tzw. domowych sposobów na zabrudzenia. Poczytajcie sobie na temat tutaj https://fikusik.pl/soda-oczyszczona-tani-sposob-na-uporczywe-zabrudzenia/ . Dowiecie się jak wartościowym produktem jest soda oczyszczalna przy sprzątaniu.

adamgolcz@gmail.com Wysłany: 2019-03-14 05:25:13
Odpowiedz

Dobry fachowiec od czyszczenia dywanow i mebli i materacy:

www.czyszczeniedywanowpoznan.pl

Polecam

kicki@interia.pl Wysłany: 2019-03-19 12:15:01
Odpowiedz

Zdecydowanie Somi, bardzo dobra firma, zgadzam się. Sami wszystkiego dobrze dopilnują biuro aż błyszczy, tak jest wysprzątane. Kilka lat współpracujemy, więc dobrze ich poznałem i mogę śmiało jak najlepiej na ich temat się wypowiedzieć.

mesmer.desmer4@o2.pl Wysłany: 2019-05-23 10:58:02
Odpowiedz

Zastanawiam się czy ktoś z was kiedyś sprawdził jakimi środkami czystości sprzątane są wasze biura? Ja niedawno to zrobiłem i okazało się, że firma, która sprząta moje biuro używa środków czystości ze sklepu Pro=-formula. Sądząc po wyglądzie mohego biura po sprzątaniu są to na prawdę świetnej jakości środki i warto z nich korzystać

Wysłany: 2019-07-16 10:27:45
Odpowiedz

Na rynku jest naprawdę wiele firm oferujacych swoje usługi i trzeba sie dobrze zastanowić, przed podjęciem decyzji. Przedewszystkim przez fakt, że wpuszczamy kogos zupełnie obcego do swojego domu, biura i nie wiemy czy przypadkiem tak osoba nie posiada złych zamiarów. 

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że kiedyś w mojej firmie korzystaliśmy z usług firmy https://atom-sprzatanie.pl/  i wszscy byli zadowoleni z ich pracy 

monotto@o2.pl Wysłany: 2019-08-25 16:05:04
Odpowiedz

Jak Poznań to tylko i wyłącznie Care System - http://www.caresystem.pl/ . Kilkukrotnie korzystałem z ich usług sprzątających i złego słowa powiedzieć nie mogę. Cenowo bardzo konkurencyjni, a wysprzątane było na błysk. Nie miałem do czego się przyczepić. Warto polecić!

Wysłany: 2019-09-09 10:54:18
Odpowiedz

Ze swojej strony mogę polecić Atom-Serwis: https://atom-sprzatanie.pl. Ja jestem bardzo zadowolony z ich usług, bo nie tylko dokładnie posprzątali biuro (albo magazyn, jeśli ktoś ma), wyczyścili wykładziny i umyli okna, ale mogą też skosić trawnik przy firmie, wyczyścić elewację, a zimą nawet odśnieżyć. Super, szczerze polecam, szybko i sprawnie.

ricca Wysłany: 2019-10-28 16:12:07
Odpowiedz

Jesżeli chodzi o wszelkiego typu prace porządkowe to myślę, że też warto byłoby się zgłosić do http://royalmaids.pl . Jest to naprawdę porządna firma, która zadba o  piękny wizerunek naszego dom wenwątrz, jak i na zewnątrz. Świadczą oni kompleskowe usługi. Swoją pracę wykonują rzetelnie, sprawnie, przy zastosowaniu sprawdzonych śroodków czyszczących.

livia Wysłany: 2019-12-19 21:12:06
Odpowiedz

No, a czy ktoś z was ma może doświadczenie z firmą https://idealnesprzatanie.pl/cennik/ , bo ich cenny są naprawdę kuszące. Natomiast oferowane przez nich usług wydają się też bardzo dobre. Także chciałabym się coś więcej dowiedzieć na temat tej firmy. Mam nadzieję, że wy i pomożecie w tym zakresie.

pacyk.norbert@gmail.com Wysłany: 2020-03-12 13:40:32
Odpowiedz

Nie znam żadnej firmy sprzątającej z Poznania, ale jakimś zcas temu, podczas targów, miałam okazję testować maszyny sprzątające numatic i wiem jedno... jeśli firma sprzątająca nie korzysta z takiego sprzętu, lepiej uciekać i szukać dalej :)

marcelo.perkowski@gmail.com Wysłany: 2020-09-11 08:50:46
Odpowiedz

Witajcie,

jak obecnie wygląda sytuacja na rynku magazynowym? Czy w dzisiejszych czasach na dłuższą metę bardziej opłacalne jest wynajmowanie powierzchni magazynowej, odkupienie już istniejącej czy może zbudowanie od podstaw? Firma mi się prężnie rozwija i garaż przestał wystarczać. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

 

Marcel

https://www.gruzo.pl/

marcelo.perkowski@gmail.com Wysłany: 2020-09-11 08:53:11
Odpowiedz

Witajcie,

\r\n

\\r\\n

\r\n

jak obecnie wygląda sytuacja na rynku magazynowym? Czy w dzisiejszych czasach na dłuższą metę bardziej opłacalne jest wynajmowanie powierzchni magazynowej, odkupienie już istniejącej czy może zbudowanie od podstaw? Firma mi się prężnie rozwija i garaż przestał wystarczać. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

\r\n

\\r\\n

\r\n

 

\r\n

\\r\\n

\r\n

Marcel 

\r\n

\\r\\n

\r\n

Zapytaj mnie o wywóz gruzu Warszawa

\r\n

\\r\\n

\r\n

 

Wyświetleń: 1623
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.