FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
fijalpiotr1@gmail.com
Wysłany: 2022-04-21 12:01:03
Odpowiedź
Szukam dobrych okien w Warszawie

Jesteście w stanie mi polecić jakąś ofertę jeśli chodzi o Mazowsze i sprzedaż okien? Szukam kogoś kto będzie w stanie coś sensownego zaproponować a jednocześnie będzie można również liczyć poza samą ofertą okien na to, że będą także gwarantował wykonanie montażu na odpowiednim poziomie. Jak coś możecie polecić to dajcie znać

tomek.p@gmail.com Wysłany: 2022-04-28 07:28:04
Odpowiedz

My przy wyborze okien postawiliśmy na markowe okna pcv firmy Jezierski https://jezierski.com.pl/. Firm od lat znana jest z produkcji okien w segmencie premium czyli o szerokości skrzydła większej niż 72 mm. Ich okna mają bardzo dobre wartości parametrów jeśli chodzi o izolację teremiczną, są wykoanne bardzo starannie, z wysokiej jakości materiałów i elementów. Firma ma w ofercie okna pcv jak również okna aluminiowe.

dawid7876@gmail.com Wysłany: 2022-04-29 10:54:49
Odpowiedz

U mnie mam okna robione przez www.budexpol.siedlce.pl i jestem zadowolony. Do wyboru były okna różnych producentów, poza tym nie tylko sprzedają ale też montują więc można liczyć na ich ofertę jak ktoś buduje dom.

falconetti Wysłany: 2022-05-12 15:27:56
Odpowiedz

W Łomiankach tuż pod Warszawą znajdziecie firmę MarkBud, która jest producentem bardzo dobrej jakości okien w sprawdzonych systemach Schuco. Zapewniają bardzo szerokie możliwości produkcyjne, w zależności od potrzeb są w stanie wykonać np. okna o podwyższonej odporności na włamanie w klasie RC2 czy drzwi przesuwne ze szczelnym progiem zlicowanym z posadzką. Sam u nich zamawiałem komplet stolarki do mojego domu i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z ich usług. Tym bardziej, że zaproponowali mi dość atrakcyjną ofertę cenową.

Wyświetleń: 122
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.