FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
mariusz.sillar@gmail.com
Wysłany: 2012-05-12 20:27:36
Odpowiedź
Szybka zmiana w Twoim wnętrzu, polecam :)

Cześć, witam wszystkich chciałbym podzielić się z wami ciekawą historią.

Około trzech tygodni temu moja kochana żona postanowiła coś zmienić w naszym salonie. W tym momencie każdy facet dobrze wie, na czym to się skończy, przestawianie mebli, malowanie, wizyty w sklepach. Mój kolega z pracy podsunął mi świetny pomysł, że wystarczy zmienić jeden element w wystroju wnętrza,aby dodać mu nowego uroku, postanowiłem poszukać tego elementu.

I stało się, trzy godziny później oglądałem wnękę do szybkiego montażu, po prawdzie nie miałem pojęcia, że takie coś istnieje, chwila najlepsze zostawiam na koniec. Kurier przyjechał,otworzyłem paczkę,zapoznałem się z instrukcją (bardzo prosta nawet moja żona nie miałaby z tym problemu :) ). Zabezpieczyłem parkiet przed odłamkami ze ściany, pomalowałem wnękę na kolor naszego salonu. Gotowy efekt już po trzech i pół godziny, praca bez problemów - bezcenne.

Panowie polecam, żona bardzo zadowolona, aby oszczędzić wam szukania, podaję link do strony, z której kupiłem wnękę: www.cubewall.pl

 

marcin134@gmail.com Wysłany: 2012-10-26 16:12:33
Odpowiedz

Plecam!!!

 

 

 

www.lustradekoracyjne.pl

ewuska121 Wysłany: 2017-05-09 10:14:47
Odpowiedz

Dla tych, którzy chcą szybko zmeinić swoje wnętrze polecam też szkło z grafiką: http://www.rkglass.pl/grafika-na-szkle , łatwo i szybki się montuje, a nasz domek dzięki niemu nabrał prawdziwego uroku. Polecam 

Radas Wysłany: 2019-09-19 13:47:55
Odpowiedz

U nas w domu od razu zrobiło się bezpieczniej, przytulniej i estetycznej jak wymieniliśmy całą elektroinstalację na osprzęt od Ospela. Nie dość, że to wysoka jakość, to jeszcze produkty prezentują się elegancko i nowocześnie.

Wyświetleń: 2204
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.