FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
umberto@mam-sklad.pl
Wysłany: 2019-03-15 07:33:44
Odpowiedź
Ubezpieczenie domu na etapie budowy

W zasadzie to został już osiągnięty SSZ, w związku z tym zastanawiam się nad jakimś uberzpieczeniem. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Które ubezpieczalnie oferują atrakcyjne warunki dla inwestycji na tym etapie.

hagmag@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-03-15 12:42:43
Odpowiedz

Budynek można ubezpieczyć w zasadzie na każdym etapie. Jeżeli przedstawia jakąś wartość, a straty z nim związane mogą doprowadzić do utraty tej wartości - to znaczy, że może, a wręcz powinien być ubezpieczony.

Praktycznie każde towarzystwo ubezpieczeniowe posiada w swojej ofercie coś takiego.

Odsyłam do https://superpolisa.pl/

Porównywarka ubezpieczeniowa, na której można poczytać na temat poszczególnych polis.

ligocka@o2.pl Wysłany: 2019-03-28 01:18:17
Odpowiedz

Sprawdźcie sobie ubezpieczenie w http://www.profit-ubezpieczenia.pl/ To ubezpieczalnia z Łodzi. Od dawna właśnie tam się ubezpieczamy całą rodziną i jesteśmy zadowoleni z ich oferty. Korzystnie plus miła obsługa klienta.

michalwedra44@wp.pl Wysłany: 2019-05-20 17:56:12
Odpowiedz

Myślę, że to dobry pomysł. Żebyś jednak nie podjął zbyt pochopnej decyzji, proponuję skonsultować to z doradcą ubezpieczeniowym. Sam tak swego czasu zrobiłem i nie żałuję. Moim zdaniem warto iść z tym do kogoś kto się na tym zna, aby nie naciąć się na dodatkowe koszta, ukryte opłaty czy najzywczajniej w świecie "dziwne" zapiski w umowie. Jak chcesz namiar to zostawiam - https://www.ubezpieczenia-jablonski.pl/ - Zdecydowanie polecam !

paulainna@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-06-23 19:23:53
Odpowiedz

Różnego rodzaju ofert ubezpieczycieli na naszym rynku jest dzisiaj naprawdę sporo. Niemniej jednak jak dla mnie ciekawe propozycje znajdziemy w Prudential.pl . Przede wszystkim mamy tutaj sporo produktów do wyboru, w tym ubezpieczenie dzieci, ochronę życia czy zdrowia, jak również pewną emeryturę czy też kapitał na przyszłość. Jednocześnie należy tutaj podkreślić, że składki są na pewno przystępne, a poszczególne opcje elastyczne, dostosowane do potrzeb i wymagań konkretnego klienta. 

pulospl1@gmail.com Wysłany: 2019-08-19 23:56:47
Odpowiedz

Przy wyborze polisy warto się zastanowić jaki zakres ma obejmować. Dokładne sprawdzenie limitów oraz wyłączeń uchroni nas przed późniejszym rozczarowaniem. Ubezpieczenie domu w trakcie budowy ma za zadanie chronić nas głównie przed naturalnymi kataklizmami. Oczywiście można takie ubezpieczenie rozszerzyć o dodatkową ochrone, ale w większości przypadków będzie się to wiązało ze znaczym wzrostem składki rocznej. Każdy z nas ma inne potrzeby i będzie potrzebował innych polis ubezpieczeniowych, dlatego warto skorzytać z kalkulator ubezpieczeń https://ubea.pl/formularz/nieruchomosci/ i poznać realny koszt ubezpieczenia budowy domu.

Wyświetleń: 269
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.