FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
kasiunia@mam-sklad.pl
Wysłany: 2019-01-29 16:37:02
Odpowiedź
Własny biznes

Własny biznes to poważna i odpowiedzialna sprawa... ale i duża satysfakcja - często także finansowa.Jednak często tez bywa tak ,że na początku nie zawsze mamy środki by biznes rozwinąć tak jak byśmy sobie tego życzyli.Mój znajomy prowadzi działalność handlową - budowlanka i myślał o budowie hali budowlanej.Pojawiły się już na początku sprawy takie jak kredyt, pozwolenia budowlane i wszystkie uzgodnienia.Wpadł na świetny pomysł - hale magazynowe - szybki i prosty montaż, mniejsze pieniądze i brak tych wszystkich uzgodnień, projektu itp.Okazało się ,że taka hala ma jeszcze jedną przewagę - jest mobilna - w przyszłym roku może lepiej przemyśli rozmieszczenie na niewielkiej działce i halę umieści w innym miejscu. pzdr

misi4sty@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-01-31 09:19:14
Odpowiedz

Mam nadzieję na to, że niedługo założę własny biznes i będę mógł mieć tę satysfakcję, także trzymajcie za mnie kciuki! Najpierw muszę uzyskać kredyt hipoteczny i jedziemy! 

gelon@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-02-01 15:36:59
Odpowiedz

Otwierając własny biznes, warto zawsze tez pomyśleć o budowaniu marki poprzez odpowiednie działania marketingowe. Moim zdaniem najlepiej wynająć do tego profesjonalną firmę zewnętrzną, która ma efekty i dobrą opinię na rynku.

magdakl@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-02-12 14:17:00
Odpowiedz

Filarem każdej firmy są także wykwalifikowani pracownicy, dzięki którym przedsiębiorstwo będzie mogło się rozwijać. Jeśli w najbliższym czasie planujecie rekrutację, polecam zamieścić ogłoszenie w tym serwisie. W ten sposób możecie szybko trafić na idealnego kandydata :)

asa1d@wp.pl Wysłany: 2019-02-13 20:08:17
Odpowiedz

Temat jest bardzo ważny, bo chodzi przecież o kondycję finansową Waszego biznesu. Lepiej od razu postawić na takie rozwiązania technologiczne jak www.rittal.pl niż później musieć gonić konkurencję. Wartomieć to na uwadze.

adamo8@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-02-25 08:51:53
Odpowiedz

Jeżeli jesteś bezpośrednio zaangażowany w prowadzenie firmy produkcyjnej z nowoczesną linią produkcyjną to interesująca dla Ciebie może być oferta przedsiębiorstwa Newtech.

brunok@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-02-25 13:01:47
Odpowiedz

Prowadzenie własnej działalności to przede wszystkim ogromne wyzwanie. Musimy jednak pamiętać o tym, że bez odpowidniej promocji, trudno będzie nam zaistnieć na rynku. Na szczeście mamy dzisiaj dostęp do takich ofert, jak ta w https://www.diamond-druk.pl . W drukarni tej możemy zamówić różnego typu materiały reklamowe, zaczynając od ulotek, a końcąc na np. banerach, przy czym ceny są tam bardzo konkurencyjne.

fiona45@interia.pl Wysłany: 2019-02-25 13:45:59
Odpowiedz

Własny biznes każdy jest ryzykowny. Wiele osób szuka ciekawych propozycji aby otworzyć coś własnego https://pasejo.pl . Mają tam sporo ciekawych propozycji w tym darmow platforma na postawienie takiego sklepu. 

roman.tycz@o2.pl Wysłany: 2019-02-25 17:12:40
Odpowiedz

Dużo zależy od Waszego podejścia. Jeśli chcecie postawić na sprawdzone rozwiązania, to powinniście od razu wykorzystać takie udogodnienia technologiczne jak https://flexisolutions.pl/flexireporting/controlling-funkcji-biznesowych/controlling-sprzedazy To znacznie przyspieszy Wasz biznes i pozwoli Wam konkurować z najlepszymi na rynku. To bardzo przydatna sprawa.

rob.nowak1112@gmail.com Wysłany: 2019-03-19 09:18:00
Odpowiedz

Warto przemyśleć sprawę z księgowością i kadrami. Ja nie mam czasu i wiedzy na ten temat ale znalazłem tanią firmę która mi to ogarnia. https://www.tacho-kontrol.pl/ksiegowosc prowadzą mi księgowość od samego początku i zawsze byli pomocni.

mesmer.desmer4@o2.pl Wysłany: 2019-04-29 10:14:33
Odpowiedz

Prowadzę własną firmę i do tej pory musiałem czekać na pieniądze aż klient zrobi przelew. Niedawno dowiedziałem się o http://nfg.pl/ i jak się okazuje wcale tak nie musi być, a pieniądze mogę mieć od razu. Wydaje mi się, że to na prawdę niezłe rozwiązanie?

kantor Wysłany: 2019-05-29 10:25:16
Odpowiedz

Ja też prowadzę własną firmę i teraz pomyślałem żeby wykupić pracownikom pakiety medyczne w medicover, wielu moich kolegów którzy mają właśne firmy jest sobie chwali, pracownicy im się nie zwalniają do lekarzy bo mają dostęp do lekarzy kiedy chcą więc to opbopólna korzyść

dereń Wysłany: 2019-06-24 08:35:06
Odpowiedz

A co sprawia Ci największą trudnośćć jeśli chodzi o prowadzenie firmy? Przynam się że u mnie była to księgowść, zlecanie tego księgowym jest kosztowne jak wiadomo ale tu http://o-biznesie24.pl/ksiegowosc-online/ czytałem o księgowości online. W odróżnieniu od tradycyjnych programów księgowych, księgowość online jest udostępniana  przez przeglądarkę, czyli można z niej korzystać w każdej chwili i z dowolnego miejsca na świecie i nie trzeba instalować żadnego oprogramowania na komputerze.

aggennawella@wp.pl Wysłany: 2019-08-15 20:05:01
Odpowiedz

Z własnym biznesem zawsze jest jakieś ryzyko, jednak jak to się mówi \" kto nie ryzykuje ten nie pije szampana\" . Ja zarazyzykowałam i nie żałuję. Zawsze marzyłam o własnej kawiarni i udało się. Prowadzę ją już ponad dwa lata i na koniec się nie zapowiada. Sporo pomogła mi firma MK KOMI https://mk-komi.pl . Podpowiedzieli mi w wyborze sprzętu , aranżacji lokalu, jak i samym wystroju.

Wyświetleń: 338
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.