FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
kasiunia@mam-sklad.pl
Wysłany: 2019-01-29 16:37:02
Odpowiedź
Własny biznes

Własny biznes to poważna i odpowiedzialna sprawa... ale i duża satysfakcja - często także finansowa.Jednak często tez bywa tak ,że na początku nie zawsze mamy środki by biznes rozwinąć tak jak byśmy sobie tego życzyli.Mój znajomy prowadzi działalność handlową - budowlanka i myślał o budowie hali budowlanej.Pojawiły się już na początku sprawy takie jak kredyt, pozwolenia budowlane i wszystkie uzgodnienia.Wpadł na świetny pomysł - hale magazynowe - szybki i prosty montaż, mniejsze pieniądze i brak tych wszystkich uzgodnień, projektu itp.Okazało się ,że taka hala ma jeszcze jedną przewagę - jest mobilna - w przyszłym roku może lepiej przemyśli rozmieszczenie na niewielkiej działce i halę umieści w innym miejscu. pzdr

misi4sty@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-01-31 09:19:14
Odpowiedz

Mam nadzieję na to, że niedługo założę własny biznes i będę mógł mieć tę satysfakcję, także trzymajcie za mnie kciuki! Najpierw muszę uzyskać kredyt hipoteczny i jedziemy! 

gelon@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-02-01 15:36:59
Odpowiedz

Otwierając własny biznes, warto zawsze tez pomyśleć o budowaniu marki poprzez odpowiednie działania marketingowe. Moim zdaniem najlepiej wynająć do tego profesjonalną firmę zewnętrzną, która ma efekty i dobrą opinię na rynku.

magdakl@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-02-12 14:17:00
Odpowiedz

Filarem każdej firmy są także wykwalifikowani pracownicy, dzięki którym przedsiębiorstwo będzie mogło się rozwijać. Jeśli w najbliższym czasie planujecie rekrutację, polecam zamieścić ogłoszenie w tym serwisie. W ten sposób możecie szybko trafić na idealnego kandydata :)

asa1d@wp.pl Wysłany: 2019-02-13 20:08:17
Odpowiedz

Temat jest bardzo ważny, bo chodzi przecież o kondycję finansową Waszego biznesu. Lepiej od razu postawić na takie rozwiązania technologiczne jak www.rittal.pl niż później musieć gonić konkurencję. Wartomieć to na uwadze.

Wyświetleń: 120
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.