FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
io.sebo@wp.pl
Wysłany: 2022-01-03 09:39:43
Odpowiedź
Wózki widłowe do magazynu firmowego - jakie wybrać Warszawa

Przychodzę do Was z pytaniem na temat wyboru odpowiednich wózków widłowych do magazynu firmowego oraz tego gdzie ich szukać i na co należy zwrócić uwagę pod względem parametrów technicznych, jakich producentów i też gdzie ewentualnie można je też na początku wynająć. Pozdrawiam i od razu dziękuję za informacje!

MarcinD Wysłany: 2022-01-03 14:36:00
Odpowiedz

Zdecydowanie jeżeli już szukać dobrego sprzętu magazynowego to nie należy zapominać o tym, aby również świadczyła usługi serwisowe oraz dając możliwości wynajmu krótkoterminowego jeżeli będzie taka potrzeba. Tutaj może twoimm wymaganiom sprostać firma Lemarpol z którymi współpracujemy od paru ładnych lat. Mają bardzo robudowaną ofertę modeli, ale i świadczą usugi serwisów gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych.

JacekK Wysłany: 2022-01-05 10:26:54
Odpowiedz

Też uważam, że warto poświęcić jednak więcej uwagi topowym producentom co do których mamy pewność pod względem jakości oraz zakresu funkcjonalności.  Pod tym względem bardzo dobrze wypada firma Lemarpol w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na jakość, profesjonalne podejście do klienta przy zakupie, serwisie, ale również możliwości skorzystanie z długiego i krótkoterminowego wynajmu.

io.sebo@wp.pl Wysłany: 2022-01-05 10:39:00
Odpowiedz

Dzięki wielkie Panowie za konkretne informacje, nie ma co zwlekać zabieram się za sprawdzenie w takim razie co i jak :)

Wyświetleń: 68
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.