FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
basia_kik@o2.pl
Wysłany: 2019-04-02 13:22:23
Odpowiedź
Wybór ogrzewania

Według mnie wybór ogrzewania jest bardzo wazny, musisz pomyśleć czy na stare lata będziesz mieć siłę by zająć się paleniem w piecu, czy nie lepiej postawić na prostsze rozwiązania. Może ogrzewanie nadmuchowe było by dobrym pomysłem. Widziałam, ze ta firma http://problast.com.pl/ zajmuje się montażem takich rzeczy. Warto wziąć to pod uwagę.

micheel@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-04-04 14:02:58
Odpowiedz

A czy waszym zdanie ogrzewanie pompą ciepła w Krakowie się opłaca? Wiem, że tego typu ogrzewanie budzi dość sporo kontrowersji, ale może ktoś z Was korzysta z pomp ciepła i może coś więcej na ten temat powiedzieć. 

pakitta@wp.pl Wysłany: 2019-04-17 18:10:21
Odpowiedz

we wrześniu wymieniliśmy kocioł na kocioł 5 klasy marki Piecbud, pierwszy sezon grzewczy mamy za soba-  o wiele czystrza kotłownia, kocioł juz z tych eco, sam się czyści, sam rozpala, polecam . To była na prawdę super inwestycja https://piecbud.net.pl/produkty/kotly-5-klasa-eco-design/5-klasa-pellet.html

derwen@o2.pl Wysłany: 2019-04-29 08:41:56
Odpowiedz

My w tamtym roku wymienialiśmy kocioł na ekogroszek, żeby w końcu pozbyć się tego problemu. To duży kłopot jak dla mnie taki kocioł. Zdecydowaliśmy się na ogrzewanie gazem i przy pomocy takiego kotła - https://bongioanni.pl/play/. Jest to nowoczesny kocioł kondensacyjny, czyli (co najwazniejsze) ekonomiczny. Kolejny plus to gwarancja na 5 lat i to, że jest to produkt europejski. Co też ważne jest to kocioł dwufunkcyjny, który prócz tego, że ogrzewa dom, także zapewnia ciepłą wodę użytkową, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

aawilga@wp.pl Wysłany: 2019-04-30 15:54:39
Odpowiedz

My mamy kocioł na pellet, polecam ci ten co my mamy z Piecbud, dla mnie to najlepsze kotły https://piecbud.net.pl/produkty/kotly-5-klasa-eco-design/5-klasa-pellet.html

\r\n

\\r\\n

\r\n

W domu rodzinnym mięliśmy kocioł od nich, u siebie tez taki kupiliśmy tyle, że juz z tych nisko emisyjnych

Wyświetleń: 214
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.