FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
basia_kik@o2.pl
Wysłany: 2020-05-27 12:53:21
Odpowiedź
Wykonanie dachu

A nie lepiej kupić juz gotową więźbę ? Zerknij na ofertę firmy WPW Invest https://wpwinvest.pl/realizacje/wiezba-dachowa/realizacja-dachu-budynku-biblioteki-w-miejsc-beldow . Oferują wiązary w technologi płytek kolczastych. Robione sa pod wymiar, firma także je montuje. Szybko i bezproblemowo mozna zbudowac konstukcję dachu przy ich pomocy.

malwaa Wysłany: 2020-05-27 20:25:12
Odpowiedz

Mój mąż akurat sam posiada firmę, która zajmuje się takimi rzeczami. Niestety, tak się stało, że podest ruchomy nam się popsuł i musimy go zgłosić do serwisu. Czy ktośz  was może kojarzy firmę https://bozer.pl/serwis-podesty-ruchome-i-maszyn/ ? W sieci widziałam dobre opinie na ich temat. Może więc warto byłoby się do nich zgłosić?

hara.bina@gmail.com Wysłany: 2020-06-29 12:55:40
Odpowiedz

Jeśli szukacie firmy, która zajmuje się projektowaniem i montowaniem dachu z prefabrykatów, to skontaktujecie się z firmą Binder Projekt z Włocławka - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ . Wykonują oni projekty konstrukcji drewnianej domów oraz konstrukcji drewnianej więźb dachowych w technologii MiTek, tj. wiązarów drewnianych łączonych na płytki kolczaste. Projektują konstrukcje drewniane w oparciu o technikę szkieletową i ramową. Prefabrykowana więźba dachowa projektowana jest na specjalistycznym oprogramowaniu inżynieryjnym a wszytskie elementy wiązarów obliczane są z polskimi załącznikami.

Edyk Wysłany: 2020-06-30 11:28:40
Odpowiedz

W mojej opinii natomiast zdecydowanie warto, abyś zwrócił uwagę na ofertę producenta Braas jeżeli nie dachówki to może warto pójść w kierunku blachodachówki? Teraz pojawiły się również piękne modele, której przykładem na pewno jest także płaska blachodachówka panelowa Quadro :)

borys-bud@andyes.net Wysłany: 2020-07-08 12:57:35
Odpowiedz

Kluczowa kwestia to właśnie więźba. Musi być fachowo wykonana, bo bez tego nie ma mowy o solidnym dachu z perspektywą użytkowania na długie lata. Musi być dobre drewno, odpowiednie złącza ciesielskie i cała reszta. Żadnych kompromisów, bo po pewnym czasie to się zemści.

Wyświetleń: 196
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.