FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
Doben
Wysłany: 2020-01-23 11:59:38
Odpowiedź
Wykonanie hydroizolacji fundamentów - jaki materiał?

Cześć,

Na jaki materiał według Was postawić jeśli chodzi o wykonanie hydrizolacji fundamnetów oraz tarasu? Macie może dla mnie jakieś fachowe wskazówki, pozdrawiam!

TomekW Wysłany: 2020-01-23 12:01:37
Odpowiedz

W mojej opinii jeśli nadal nie wybraliście odpowiedniego materiału to w przypadku fundamentów powinniście zwrócić uwagę na ofertę producenta WaterBlock, a dokładnie chodzi mi tutaj o WB Duo Flex jeśli chodzi o trwałość oraz konkretne efekty w trwałości. Do tego co do tarasu to znajduje się on może nad powierzchnią ogrzewaną?

Szymek Wysłany: 2020-01-27 12:09:15
Odpowiedz

Podzielam pozytywne spostrzeżenia na temat materiałów hydroizolacyjnych od WaterBlock, udało im się przygotować dobrej jakości materiały w konkurencyjnej cenie i to zarówno pod względem trwałości, elastyczności oraz wydajności. Pozdrawiam i liczę, że u Was także fundamenty będą trzymały sie w jak najlepszym stanie. 

Eryk Wysłany: 2020-01-27 12:10:59
Odpowiedz

Ciekawy temat. na pewno też sprawdzę bo już któryś raz widzę dobre opinie odnośnie Waterblock w połączeniu jakość-cena. Natomiast nasza budowa zaczyna się za niecałe pół roku. 

FilipMek Wysłany: 2020-02-03 11:17:14
Odpowiedz

Podzielam pozytywnie opinie na temat WaterBlock i uważam, że to najlepszy kierunek w zakresie wyboru hydroizolacji jeśli chodzi o jakość wykonania, trwałość, elastyczność oraz wydajność także mam nadzieję, że się co do nich nie zawiedziecie i problemy z wilgocią przy fundamentach, czy tarasach już nie będą stanowiły kłopotów :)

Wyświetleń: 342
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.