FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
chachmynty.wszedzie@gmail.pl
Wysłany: 2018-06-11 15:30:22
Odpowiedź
Wynajem podnośnika

Cześć i czołem. Jest sprawa dużej wagi. Otóż przymierzam się do zmiany dachu, to co mam już wypadałoby zastąpić ładną dachówką ;) Interesuje mnie wynajem podnośników Świdnica i okolice najbardziej mi odpowiadają. Polećcie kogoś kto nie policzy sobie za nie jak za diamenty. W końcu dachówka już swoje kosztuje. A może wasz znajomy chciałby zarobić? Z góry dzięki i pozdrawiam ;)

workir Wysłany: 2018-07-03 14:10:30
Odpowiedz

Bardzo dobrą firmą, która oferuje wynajem podnośników jest www.uslugidzwigowe.lublin.pl z Lublina. Można od nich wynająć podnośniki koszowe. Oferują bardzo dobry sprzęt i zatrudniają doświadczonych operatorów.

samer Wysłany: 2018-07-25 12:56:17
Odpowiedz

Kila razy korzystałem z usług firmy www.airsystemhorzempa.pl, która zajmuje się wynajmowaniem podnośników. Oferują podnośniki nożycowe, koszowe, spalinowe i przegubowe. Polecam wam się do nich zgłosić, jeżeli zależy wam na sprzęcie wysokiej jakości.

scoly Wysłany: 2018-09-05 14:36:35
Odpowiedz

Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, od której można wynająć podnośnik koszowy to polecam wam zgłosić się do www.pulslift.com Oferują podnośniki koszowe, nożycowe i przegubowe. Poza ich wynajmem można je również u nich zakupić.

Wyświetleń: 156
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.