FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość

Wysłany: 2019-12-27 14:10:31
Odpowiedź
Zarządzanie nieruchomościami

witam

Pytanie do osób, które wynajmują mieszkania. Korzystacie z jakichś firm zewnętrznych? Ja osobiście współpracuję z https://altiplano.pl/ i jestem zadowolony ze współpracy. Rynek nieruchomości jest teraz bardzo popularny i dużo osób zaczyna inwestować w nieruchomości. Uważam, że pasywny dochód jest wtedy, kiedy nie musimy nic robić a taka sytuacja jest wtedy kiedy mamy firmę zarządzająca za nas. Jak to wygląda u was? W jakich miastach działacie? Ja na terenie Warszawy

Pozdrawiam 

 

k4mil@onet.pl Wysłany: 2020-02-23 19:52:11
Odpowiedz

Ja korzystam z usług firmy www.wspolnota-luban.pl. Specjalizują się w kompleksowych usługach z zakresu zarządzania i administrowania nieruchomościami. Swoje usługi wykonują profesjonalnie, rzetelnie i terminowo. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy.

 

mamelo@wp.pl Wysłany: 2020-03-05 09:27:02
Odpowiedz

Jezeli przeprowadzacie gruntowny remont nieruchomosci i jej otoczenia, wraz z ogrodzeniem, to polecam zastanowic sie nad zabudowaniem napedu do bramy i porzadnego domofonu do furtki. W dobrej cenie sa do wziecia na tym sklepie https://jbpartner.pl/zestawy/814-98-naped-do-bramy-uchylnej-2-skrzydlowej-lampa-zasilacz-uchwyty.html#/28-rozmiar_silownikow-12_cali_stosowane_do_bramy_do_4m U mnie sprawuje sie swietnie przy nowej bramie uchylnej

lertal Wysłany: 2020-03-09 09:12:44
Odpowiedz

Też ostatnio rozglądałem się za firmą, która zajmuje się zarządzaniem najmem. Ostatecznie mój wybór padł na firmę http://www.simproperty.com/pl i mogę ich polecić również wam. Oni posiadają spore doświadczenie w zarządzaniu najmem i działają na terenie największych miast w Polsce.

Hubert33@onet.pl Wysłany: 2020-03-15 18:46:01
Odpowiedz

Możesz przejrzeć ofertę firmy www.expert-nieruchomosci.eu . Od wielu lat zajmują się zarządzaniem nieruchomościami oraz obsługą wspólnot mieszkaniowych. Swoje usługi wykonują profesjonalnie, rzetelnie i terminowo.

Wyświetleń: 371
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.