FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
basia_kik@o2.pl
Wysłany: 2019-03-20 13:41:07
Odpowiedź
budowa domu

Na początku zanim zabierzesz się za budowę domu to chyba pierwszym kosztem jest zakup odpowiedniego projektu domu. Szukałeś już jakiegoś? Od tego jaki projekt domu wybierzesz zależy też to ile na niego wydasz. Wiem że ciekawe projekty domów ma http://www.mgprojekt.com.pl/ . Przy każdym projekcie mają też opisane ile mniej więcej będzie kosztowała budowa danego projektu. To bardzo pomaga przy planowaniu.

kasiunia@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-03-21 12:03:45
Odpowiedz

Jak jest remont lub budowa to są i śmieci. Byliśmy jesienią w Krakowie u znajomych z wakacji... powspominać.Okazało się też ,że pół roku wcześniej skończyli budowę domu i rozpoczęli rozkoszowanie się mieszkaniem w nowym domu.Jak opowiadali bardzo dużo śmieci po budowie i odpadów trzeba było uprzątnąć.Nie był to jednak większy problem bo znajomi polecili im firmę ,która wynajmuje kontenery do wywozu gruzu w Krakowie informacja tutaj .Szybko więc się rozprawili ze śmieciami i mogli zająć się ogrodem.Trzeba przyznać ,że wygląda to wszystko pięknie.

radekrak15@wp.pl Wysłany: 2019-03-21 12:52:25
Odpowiedz

A co kupowaliście przed budową domu?Jakie narzędzia maszyny? Czy wszystko braliście od firmy zewnętrznej? 

kari@o2.pl Wysłany: 2019-03-21 21:19:53
Odpowiedz

Przy budowie domu na pewno przyjdzie moment, w którym trzeba będzie pomyśleć o rozwiązaniach kanalizacyjnych. Można wtedy rozważyć montaż ekologicznej oczyszczalni  https://www.zbiorniki.szczecin.pl/woda-i-scieki/oczyszczalnie-sciekow/biodisc - rozwiażanie sprzyjające środowisku, przyjazne i efektywne dla użytkujących. Słowem, warto!

jagodakobierska@gmail.com Wysłany: 2019-03-22 15:22:48
Odpowiedz

Szukasz porad aranżacyjnych? Budujesz dom czy kupujesz mieszkanie?

Zapraszam na bloga stylhouse.pl

natnyk93@wp.pl Wysłany: 2019-03-24 14:28:05
Odpowiedz

Budowa domu to poważna inwestycja, należy więc wiele rzeczy sobie przemyśleć, a także kupić potrzebny sprzęt. Tak na przykład mamy te tarcze tnące https://www.ceneo.pl/Tarcze_tnace/p:Freud.htm  , które przydadzą się, jeśli chcemy samodzielnie coś zbudować, zeszlifowac, a także do wielu innych spraw. Sprawdźcie sami. 

grzywka@o2.pl Wysłany: 2019-03-24 20:07:17
Odpowiedz

Gdybyście przed rozpoczęciem budowy potrzebowali jakiegokolwiek doradztwa technicznego to śmialo odzyajcie się do http://smart-bud.com.pl/. Oni właśnie w tym się specjalizują. Do tego, fachowo wykonają inwentaryzację budowlaną czy przygotują dokumentację, np. opinię techniczną obiektu budowlanego.

galo@o2.pl Wysłany: 2019-03-25 23:14:42
Odpowiedz

Jeżeli budujecie dom z drewna, to polecam http://www.dekor.poznan.pl. Mają świetne drewno syberyjskie i gotowe domy z klejonego bala produkowane w Rosji własbnuie z tego drewna syberyjskiego - wyjątkowo wytrzymałe.

misiek87@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-03-26 11:41:13
Odpowiedz

Budowa domu to niewątpliwie ogromne wyzwanie. Przede wszystkim przed budową konieczne jest zebranie odpowiednich urządzeń i narzedzi budowlanych. Niektóre prace wymagają uzycia specjalistycznego sprzetu, bez którego ich wykonanie jest po prostu nie możliwe. Na każdej budowie wykorzystuje sie  między innymi szalunki. Są one niezbędne do wykonania stropów czy ścian. Jesli chcecie zakupić szalunki stropowe bardzo dobre jakości to zerknijcie na ofertę sklepu ABC Szalunki http://sklep.abcszalunki.pl/pl/c/Szalunki-stropowe/15 . Tu możecie zamówić zestawy szalunkowe otaz poszczególne elementy szalunków takie jak blaty, dźwigary czy sklejki szalunkowe a nawet szalunki tracone.  

pakitta@wp.pl Wysłany: 2019-03-27 11:54:27
Odpowiedz

Polecam ta autorską pracownię projektową - mają na prawdę bardzo dobre projekty , zamawialismy u nich projekt domu pietrowego z garażem, stanęło na projekcie gotowym ponieważ spełnił nasze oczekiwania https://projektyka.pl 

\r\n

\\r\\n

\r\n

Fachowo podchodza do sprawy

arek@o2.pl Wysłany: 2019-04-08 22:33:50
Odpowiedz

W budownictwie często mogą się przydać profile stalowe. Jak, po co i dlaczego? Najlepiej poczytać o tym na tym blogu https://sklep.hart-metale.pl/blog/blog/zastosowanie-profili-stalowych-budownictwie/ - konkretna dawka wiedzy do przyswojenia w dosłownie kilka minut :)

trambo@mam-sklad.pl Wysłany: 2019-04-11 23:35:45
Odpowiedz

Co sądzicie na temat wykorzystywania tworzyw sztucznych w budownictwie? Jakiś czas temu szukałem pomysłu na pokrycie dachu budowanej właśnie wiaty i trafiłem na www firmy specjalizującej się w dystrybucji tworzyw dla budownictwa i przemysłu. Oprócz ceny argumentem na rzecz oferowanych przez nich produktów jest ich trwałość i dużo możliwości w zakresie obróbki.

baki@o2.pl Wysłany: 2019-04-18 22:08:28
Odpowiedz

Rozważając budowę domu, warto sprawdzić jakie san a rynku opcje. Ja osobiście postawiłem na dom modułowy https://modularsystem.pl/oferta/innowacyjne-systemy-modulowe/. To stosunkowo nowe i innowacyjne rozwiązania, ale sa świetna alternatywa dla tradycyjnego budownictwa.

donna@o2.pl Wysłany: 2019-04-18 22:12:01
Odpowiedz

Jak ktos buduje samodzielnie w okolicach Warszawy, to mogę polecić solidną betoniarnię http://stambet-bud.pl. Sam korzystałem nie tylko przy budowie domu, ale i obejścia - dostarczali mi beton, piasek i kruszywo. Sprawnie i na czas.

jwojton@polsuper.pl Wysłany: 2019-04-23 11:21:47
Odpowiedz

Przed budową warto stworzyć sobie bazę firm. Porównać oferty i koszty. Na pewno przydadzą się takie kontakty. Jeśłi chodzi o moją firmę: https://zamowmariana.pl/ pomogę ogarnąć temat wywozu gruzu i innych odpadów w Warszawie i przyległych gminach. Zapraszam:)

komik@o2.pl Wysłany: 2019-04-23 20:53:31
Odpowiedz

Przed budową domu koniecznie podejmijcie współpracę z profesjonalnym geologiem, ktory przeprowadzi dla was badania rezystywności gruntu. Teren, na ktorym stanie dom musi być zbadany przez fachowca! Godną zaufania firmą, która takie uslugi świadczy jest np. https://geoxx.pl/. Mialem juz okazje z nimi współpracowac kilka razy i jestem bardzo zadowolony - pracują szybko i rzetelnie.

Wyświetleń: 462
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.