FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
elima
Wysłany: 2020-02-13 17:17:37
Odpowiedź
dACH

Witam, szukam specjalistów od dachu, chodzi mi o finalne rozwiązanie do domu jednorodzinnego. Polećcie dobrą firmę, która w razie co może się zająć jeszcze jedną konstrukcją. W razie co, bo muszą pokazać wycenę, wtedy może się brat zdecyduje także. 

sadzajka Wysłany: 2020-02-29 10:45:55
Odpowiedz

To idźcie do MG Dachy. Mają darmową wycenę https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ , tylko na nią troszkę poczekacie, ze względu na to, że mają dużo zapytań. Najlepiej teraz do nich pisać, mają mniej zamówień, szybciej wszystko zamontują. A może przy takim zamówieniu będzie jakiś rabat... 

mikolajczak Wysłany: 2020-03-01 13:27:29
Odpowiedz

Tę firmę teź mógłbym polecić. Mają dobre opinie ze względu na to, że pracują dla klienta, nie dla siebie. Nasz dach powstał dość szybko, ale jest naprawdę porządny. I co ważne, powstał z prawdziwie cetryfikowanego drewna skandynawskiego. 

eluuloboro Wysłany: 2020-03-02 13:14:46
Odpowiedz

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednimi materiałami dachowymi to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy http://www.top-dach.com.pl/ Oni sprzedają porządne materiały dachowe w całkiem niezłych cenach. Firma ta ma swoja siedzibę pod Warszawą.

Wyświetleń: 212
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.