FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
qvlrtfov@emlhub.com
Wysłany: 2018-07-12 08:41:32
Odpowiedź
drzwi do nowoczesnego domu.

Witam ! Jestem w trakcie generalnego remontu domu, z zewnątrz praktycznie już wszystko skończone, teraz wzięliśmy się za wnętrza , póki co mam pytanie odnośnie drzwi. Jakie będą pasować do nowoczesnego domu ? Może drzwi łamane warszawa będą odpowiednie do nowoczesnego designu ? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat, z góry dziękuję za pomoc. 

tomasz.lubecki@onet.pl Wysłany: 2018-07-12 21:13:53
Odpowiedz

Bardzo ładne, nowoczesne drzwi ma Hormann. Na pewno znajdzie się u niego sporo ciekawych rozwiązań. Nawet widziałem, że maja napędy do drzwi dedykowane np. osobą niepełnosprawnym. Fajne rozwiazanie. A drzwi wejściowe nie dość że są ciepłe to mają w swojej ofercie takie modele ze standardem RC4.

micheel@mam-sklad.pl Wysłany: 2018-07-16 16:04:55
Odpowiedz

Ja zamówiłem sobie drzwi szklane na zamówienie u szklarza z Krakowa. Planuję je umieścić w salonie, aby optycznie rozjaśnić przejście pomiędzy kuchnią, a właśnie salonem. Myślałem nawet, by całkiem zrezygnować z drzwi, ale szczerze mówiąc to nie chce, aby mi przenikały np. zapachy do drugiego pomieszczenia. 

martakaczmarek.88@wp.pl Wysłany: 2018-07-19 10:51:31
Odpowiedz

Myślę, że uda Wam się coś ciekawego znaleźć w ofercie polskiego producenta, firmy Porta: https://www.porta.com.pl/. Jest to jeden z największych polskich producentów drzwi, na rynku od 25 lat. Idą z duchem czasu, ciągle przygotowują nowe projekty. Myślę, że ich drzwi będą pasować także do nowoczesnego domu.

Wyświetleń: 51
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.