FORUM BUDOWLANE Z LINKIEM BEZ REJESTRACJI I LOGOWANIA
Autor Wiadomość
krzysiek@wp.pl
Wysłany: 2017-02-21 08:41:10
Odpowiedź
winda

Witam, szukam firmy która kompleksowo remontuje windy, wszystkie kontakty prosze zamieszczać pod tym postem, z góry dziękuję.

antrex34 Wysłany: 2017-02-22 10:25:51
Odpowiedz

Bardzo proszę www.dolpoldzwig.com.pl , firma jest z Wrocławia, nasza firma z nimi współpracuje od wielu lat, zajmujemy się budową i nigdy nie narzekaliśmy na jakiekolwiek z usług, jakie podana powyżej firma, świadczy. Polecam serdecznie  współczuje 

skowyt110 Wysłany: 2017-03-19 19:02:11
Odpowiedz

Zgadza się, najlepszą firmą jaką można we Wrocławiu zaproponować, zdecydowanie jest www.dolpoldzwig.com.pl nam również serwisowali, wszystko już gra i śpiewa, polecam:)

adel87@firstmail24.pl Wysłany: 2017-12-07 11:03:14
Odpowiedz

Kiedyś nawet nie myślałam o takim czymś jak winda w domu, jednak pewnie większość z Wam ma problemy ze swoimi rodzicami na starość. Nie mogą swobodnie chodzić lub sprawia im to dość duży problem. Dlatego zdecydowałam się aby im pomóc i zmontować platformy towarowe. Popisałam do kilku firm i otrzymałam wycenę. Nie jest to tanie jednak na potrzeby domowe nie są one również tak skomplikowane jak w przypadku wind w szpitalach lub hotelach. Wybrałam jedną z firm i muszę powiedzieć, ze winda sprawuje się super. Od teraz rodzice mogą jak dawniej korzystać z domu zarówno jej dolnej jak i górnej część. Montaż przebiegł sprawnie, szybko i ekipa wiedziała co robi co było dla mnie najważniejszy żeby jak z niektórymi pseudo fachowcami nie musiałam się kłócić. Jeśli zastanawiacie się nad takim rozwiązaniem polecam. Pamiętajcie tylko ze do tego potrzeba ludzi z doświadczeniem a nie takich, którzy dają najtańszą ofertę na rynku i za wszelką cenę chcą pozyskać klienta. Rodzice zadowoleni, ja również bo troszkę obowiązków mi odeszło, a przede wszystkim są znowu samodzielni a nie zależni od innych

mikołaj_sas@wp.pl Wysłany: 2018-02-26 20:49:13
Odpowiedz

Zgadzam się z przedmówcami. Najlepszą firmą, jaka zajmowała się do tej pory windami na naszym osiedlu jest http://dolpoldzwig.pl/. Awarie są usuwane bardzo szybko po zgłoszeniu. Nie mamy z sąsiadami żadnych obiekcji, co do ich pracy, a wcześniejsze firmy serwisujace windy działały z dużym opóźnieniem - awarie windy były nawet przez kilka dni.

damianprosak@gmail.com Wysłany: 2018-11-14 22:20:46
Odpowiedz

Jest wiele firm, które sprzedają i montują windy i to różnego rodzaju np. Global lift, oni potrafią doradzić w kwestii doboru urządzenia, udzielają wsparcia technicznego, sprzedają też komponenty dźwigowe. Windy to duża inwestycja, także nie warto decydować się na współpracę z pierwszą lepszą firmą, musi być to przemyślana decyzja.

wlodarczykjakub41@gmail.com Wysłany: 2019-08-27 11:45:35
Odpowiedz

Warto pamiętać, że nie zawsze istnieje możliwość zamontowania windy w budynku. Należy także się zastanowić w jakim celu ma być ona zamontowana. Jeżeli z myślą o osobach niepełnosprawnych, a w szczególności poruszających się na wózku inwalidzkim dobrym, rozwiązniem może być także platforma przyschodowa. W przypadku osób np. starszych, które mają problemy z wejściem po schodach dobrym rozwiązaniem mogą być krzesła przyschodowe. Możliwości jest wiele. Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji. https://www.liftplus.pl

bandarmen@mam-sklad.pl Wysłany: 2020-05-20 11:46:04
Odpowiedz

Pewna i solidna firma w zakresie konserwacji, naprawy i serwisowania wind to bez wątpienia ekipa z https://dolpoldzwig.pl/ regularnie korzystamy z ich usług, są terminowi i pracowici. 

Wojtek@onet.pl Wysłany: 2020-07-16 19:10:57
Odpowiedz

 

Ja od wielu lat korzystam z usług firmy www.pawlift-serwis-dzwigow.pl. Zajmują się profesjonalnymi naprawami, serwisem oraz modernizacją urządzeń dźwigowych. Posiadają doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Wyświetleń: 789
Powrót do Forum

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.