2019-07-01 10:23:41 IZI® - Definicja dachu - Nowość w ofercie Blachprofil 2
NOWOŚĆ W OFERCIE! 
IZI - DEFINICJA DACHU
PŁASKA DACHÓWKA MODUŁOWA
IZI to dwumodułowa dachówka blaszana, zaprojektowana z dbałością o najdrobniejsze detale. Jej idealnie płaska powierzchnia zachwyca elegancją i futurystycznym charakterem, tworząc pokrycie dachowe odporne na upływ czasu i przemijanie trendów.
IZI wyróżniają nowoczesne rozwiązania technologiczne i cechy, pożądane przez klientów:
WYSOKIE PRZETŁOCZENIE TYPU „Z" – eliminuje konieczność zszywania arkuszy wkrętami, przyśpieszając i obniżając koszt montażu. To także nieosiągalna dla innych produktów ochrona krawędzi ciętych przed korozją oraz dynamiczna i harmonijna estetyka dachu.
- IZI ANTI-WAVE, przetłoczenie typu ZET wraz z systemem zagłębień montażowych, dzięki którym wkręty montowane są idealnie pod tym samym kątem do łaty. Rozwiązanie to redukuje naprężenia co pozwala uzyskać idealnie płaska powierzchnię. 
- IZI ROOF i IZI LOOK – to dwa systemy montażu do wyboru: klasyczny lub całkowicie pozbawiony widocznych elementów mocujących. 
- IZI LINK – specjalne wycięcie i profilowanie skrajnego przetłoczenia, które umożliwia idealne spasowanie i wypoziomowanie arkuszy bez widocznych łączeń wzdłużnych.
Pobierz obrazki

Niepowtarzalna forma, łatwość i szybkość montażu, wyjątkowa trwałość, przetłoczenie typu „Z" oraz powtarzalność koloru i struktury to walory IZI, które potwierdza 55 letnia gwarancja.
Wyświetleń: 3530

Powrót

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.