Wyszukaj w serwisie      
Wiadomości dla producentów

2016-05-23 12:17:19 Produkcja palet i obniżka kosztów gospodarki paletowej.

Szanowni Państwo,

Firma SANTI | PRODUCENT PALET to prężnie rozwijająca się jednostka gospodarcza o profilu związanym z wielkoseryjną produkcją i dystrybucją palet oraz opakowań drewnianych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Lututowie będącym częścią województwa Łódzkiego co dzięki lokalizacji w centralnej Polsce daje nam oraz naszym klientom istotne korzyści związane z organizacją łańcucha dostaw na zasadach Just In Time.

 

Czytaj dalej


2013-09-15 21:42:03 Mam-Sklad.pl w Muratorze!

Szanowni Państwo,

Jest nam bardzo miło, że możemy przekazać Państwu dobrą informację. W listopadowym magazynie ogólnopolskiej gazety budowlano-remontowej Murator, zostanie wydrukowany artykuł napisany przez założyciela naszego serwisu!

Czytaj dalej


2013-07-17 19:15:47 Możesz sam dodawać "wiadomości z rynku" za darmo!

Dzień dobry,
jesteście Państwo zarejestrowani na portalu budowlanym www.mam-sklad.pl. Dzięki temu macie możliwość dodawania na portalu "wiadomości z rynku", w których możecie opisać rozwój swojej firmy, nowe produkty, promocje, zmianę opakowania, podać dane kontaktowe itp. 250 000 użytkowników związanych z branżą budowlaną ma dostęp do tych wiadomości!!!

Czytaj dalej


2013-03-03 12:58:00 Całkowity koszt inwestycji - 1 minuta...

Drogi Producencie,
czy wiesz jak w prosty sposób poinformować 200 000 osób związanych z branżą budowlaną o nowym produkcie, sposobie montażu, programie lojalnościowym czy zdobytej przez Ciebie nagrodzie?
Czy wiesz jak poinformować 130 składów budowlanych z całej Polski o promocji skierowanej tylko do sprzedawców, o zmianie wielkości opakowania lub minimum logistycznego?

Czytaj dalej


2011-12-31 13:35:48 Ilość wejść na strony serwisu mam-sklad.pl w 2011 roku

W 2011 roku użytkownicy internetu otworzyli 1 269 777 razy strony serwisu mam-sklad.pl! Średni czas przebywania na portalu to 287 sekund. Dziękuję wszystkim naszym Klientom, Partnerom i Sympatykom za wspólnie spędzony rok. 

Z okazji Nowego Roku mam przyjemność złożyć Państwu w imieniu całego zespołu serwisu mam-sklad.pl oraz własnym najserdeczniejsze życzenia zdrowia

Czytaj dalej


2011-12-19 20:01:13 Ochrona Danych Osobowych użytkowników serwisu mam-sklad.pl

Zmiana dotycząca ochrony Danych Osobowych Klientów składających zapytania ofertowe:

Dane Klienta dostępne są tylko dla zarejestrowanych składów budowlanych do czasu wygaśnięcia terminu ważności zapytania ofertowego.

Czytaj dalej


2011-12-04 17:17:50 Referencje i oceny od klientów dla składów budowlanych

W dniu dzisiejszym wprowadziliśmy możliwość wystawiania referencji i ocen składom budowlanym współpracującym z serwisem mam-sklad.pl. Jesteśmy pewni, że system ten zwiększy konkurencyjność składów budowlanych zarejestrowanych na portalu na rynkach lokalnych, poprzez łatwość znalezienia systemu ocen w wyszukiwarce google.

Czytaj dalej


2011-07-29 14:19:00 Składy budowlane w serwisie mam-sklad.pl

Już 120 składów i hurtowni budowlanych w serwisie!

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że stale powiększa się grono składów zarejestrowanych i aktywnie działających w serwisie mam-sklad.pl. W tej chwili na portalu aktywnie działa już 120 składów i hurtowni!

Czytaj dalej


2011-02-03 14:24:41 Już ponad 90 składów i hurtowni budowlanych w serwisie!

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że stale powiększa się grono składów zarejestrowanych i aktywnie działających w serwisie mam-sklad.pl. W tej chwili na portalu aktywnie działa już ponad 90 składów i hurtowni!

serwis mam-sklad.pl

 


2011-01-25 22:20:48 Witamy nowe składy budowlane w serwisie mam-sklad.pl

Pragniemy poinformować o przystąpieniu kolejnych składów do projektu, jakim jest serwis mam-sklad.pl. Są to firmy:

ZELBUD K.Zelik i M.Zelik sp.j. z Sandomierza,

Firma Handlowo-Usługowa BOMAR Mariusz Tetlak z Kolbuszowej,

Handel art. przemysłowymi z Wilczyna.

FHU Materiały Budowlane STOLMACH z Morawicy

ABRAB Kazimierz Baczkowski z Olsztyna

PUH ELPAD z Elbląga

 

Czytaj dalej


2011-01-18 09:02:35 Z nami możesz tylko zyskać !

MAM-SKLAD.PL to platforma internetowa do szczegółowej wymiany informacji handlowych producenta materiałów budowlanych z dużą grupą klientów. Proste rozwiązania pozwalają na bezpośrednią obsługę handlową 80 niezależnych od siebie składów i hurtowni budowlanych.

PRODUCENT, POPRZEZ SERWIS MAM-SKLAD.PL, ZYSKUJE :

1. CZAS - cały proces przepływu informacji handlowych odbywa się w jednym panelu, przegląd zapytań, wysłanie oferty, udostępnienie katalogu produktów czy informacji o promocji zajmuje kilkanaście...

Czytaj dalej


2011-01-09 11:47:03 Najbardziej aktywne hurtownie budowlane w serwisie mam-sklad.pl

Czytaj dalej


2010-12-30 15:30:10 Stowarzyszenie Producentów Styropianu odpowiada...

Poniżej prezentujemy Komunikat wydany przez Stowarzyszenie Producentów Styropianu, który jest odpowiedzią na tekst  "Inny styl, inne metody"

Kraków, 30 grudnia 2010

Komunikat Stowarzyszenia Producentów Styropianu

na temat tzw. Programu Gwarancji Jakości Styropianu

W ostatnim czasie Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS) opublikowało na swojej stronie oraz kolportowało komunikat „Inny styl, inne metody" odmawiający Stowarzyszeniu...

Czytaj dalej


2010-12-30 15:22:11 "Inny styl, inne metody" - Komunikat Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu

Poniżej prezentujemy komunikat wydany przez Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu. Komunikat jest odpowiedzią na krytyczne komunikaty i wypowiedzi Prezesa Stowarzyszenia Producentów Styropianu dotyczące Programu Gwarancji Jakości Styropianu PSPS. 

KOMUNIKAT

W związku z rozpowszechnianymi wypowiedziami prezesa Stowarzyszenia Producentów Styropianu na temat „wątpliwości natury formalno-prawnej i techniczno - merytorycznej, dotyczącej regulaminu Programu Gwarancji Jakości Styropianu PSPS", Polskie...

Czytaj dalej


2010-12-23 19:45:59 Cennik dla Producentów

1 . PAKIET 12 MIESIĘCY Cena : 2400,00 PLN + VAT

  • pełen dostęp do modułu dla producentów materiałów budowanych (zaopatrzenie składów budowlanych, giełda materiałów budowlanych nierotujących lub w promocji, giełda transportowa, wiadomości dla producentów materiałów budowlanych, wiadomości z rynku budowlanego)
  • zamieszczenie w działach : „Wiadomości z rynku budowlanego" oraz „Wiadomości dla składów budowlanych" wszystkich materiałów bieżących dotyczących producenta : informacje prasowe,...

    Czytaj dalej

hurtownie budowlane oceny opinie
materiały budowlane zapytania
gazobeton Solbet
Z jakiego materiału wybudowałeś/wybudujesz ściany zewnętrzne domu?
 Beton komórkowy
 Ceramika
 Cegła wapienno-piaskowa
 Drewno
 Keramzyt
 Inne
Wyniki
IM Sonda v1.5

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.