Polityka bezpieczeństwa portalu Mam-sklad.pl


(Załącznik nr 1 do Regulaminu)

Celem portalu Mam-sklad.pl jest ułatwianie komunikacji i kontaktów handlowych między Producentem, Dystrybutorem, Składem Budowlanym i Inwestorem. Jednocześnie chcemy zapewnić maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam informacji. W związku z tym wymagamy minimum danych osobowych i udostępniamy je tylko przez pewien czas zarejestrowanej grupie docelowej.

1. INFORMACJE OGÓLNE NA TEMAT DANYCH OSOBOWYCH

Administrator, przetwarza dane osobowe osób fizycznych, podane w formularzu zapytania ofertowego oraz podczas rejestracji Użytkowników, celem świadczenia usługi przesyłania zapytań i wyświetlania dodawanych ogłoszeń i postów i jest administratorem tych danych. Przetwarzanie danych osobowych, odbywa się na podstawie art. 18 ust. 1 i ust.2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 23 ust.1 pkt 3 ustawy o ochronie danych osobowych. Każdy kto podał swoje dane osobowe w serwisie mam-sklad.pl ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych znajdujących się w zbiorze administrowanym przez Administratora oraz ich poprawiania, po uprzednim jednoznacznym potwierdzeniu swojej tożsamości. Dane Użytkownika będą udostępniane innym Użytkownikom w zakresie związanym z realizacją usługi. Podanie danych osobowych w portalu Mam-sklad.pl jest dobrowolne.

2. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Serwis mam-sklad.pl wymaga od Klientów składających zapytanie ofertowe podania jedynie niezbędnych danych. Jednocześnie pozostawia tu Klientom pewną swobodę i w zależności od ich oceny umożliwia podanie większego zakresu danych. Dane Klienta składającego zapytanie ofertowe dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych składów budowlanych do czasu wygaśnięcia terminu ważności zapytania ofertowego. Dodatkowo, aby polepszyć oferowaną usługę zapytań ofertowych i tym samym zwiększyć zasięg działania zapytań ofertowych użytkowników portalu Mam-sklad.pl, zapytania są udostępniane Grupie Biznes Polska. Jednocześnie Grupa Biznes Polska oświadcza, że nie będzie przesyłać użytkownikom serwisu Mam-sklad.pl niezamówionych informacji handlowych.

Dane użytkownika w ogłoszeniach widoczne są dla użytkowników zarejestrowanych, chyba, że dodający ogłoszenie uznał, żeby były widoczne dla wszystkich użytkowników.

3. TREŚCI REKLAMOWE

Wszelkie treści reklamowe związane z działalnością komercyjną Administratora i jego kontrahentów mogą być przesyłane Użytkownikom wyłącznie za ich zgodą, zgodnie z treścią art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002, Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)

4. KONTO UŻYTKOWNIKA

Hasło
Każdy Zarejestrowany użytkownik ma obowiązek chronić dostęp do swojego hasła. Zarejestrowany użytkownik nie powinien w żadnym wypadku udostępniać swojego hasła osobom trzecim. Za wszelkie działania zarejestrowanego użytkownika lub osób trzecich na rzecz jego konta odpowiada on sam. W przypadku podejrzenia o kradzież hasła należy niezwłocznie je zmienić korzystając z opcji "Mój Profil" zakładka "Zmień hasło". Nie należy zapisywać hasła w przeglądarce internetowej. W razie konieczności należy to robić wyłącznie na komputerze, do którego posiada się wyłączny dostęp. W szczególności nie należy zapamiętywać haseł na komputerach dostępnych publicznie (np. w kawiarenkach internetowych).

Konto użytkownika
Konto użytkownika zawiera dane podane podczas rejestracji oraz pozwala na dostęp do wątków i ogłoszeń dodanych przez użytkownika. Nie należy udostępniać informacji pozwalających na dostęp i korzystanie z konta użytkownika. Dane konta użytkownika można zmienić korzystając z opcji w menu "Mój Profil".

5. ZMIANY POLITYKI BEZPIECZEŃSTWA

  1. Administratorowi przysługuje prawo zmiany Polityki bezpieczeństwa mam-sklad.pl w każdej chwili.
  2. Nowa Polityka bezpieczeństwa mam-sklad.pl zaczyna obowiązywać w chwili opublikowania w serwisie mam-sklad.pl.

6. KONTAKT Z ADMINISTRATOREM

Prosimy o skorzystanie z formularza w zakładce kontakt.

Wyświetleń: 25337

1 komentarz   |   Dodaj własną opinię


Proszę czekać..
Średnia ocena: 5.0/5 (17 głosów oddanych)

  • Bezpieczeństwo torbud@interia.eu 2011-12-19 19:04:03

    Brawo,czuję się bezpiecznie.

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.