Dobierz projekt domu bez ryzyka. Wizualizacje i fotografie projektów gotowych


W przeszłości po projekt domu musieliśmy udać się do architekta, którego zadaniem było przygotowanie planu. Nie tworzono jednak do niego żadnych dodatkowych wizualizacji, które dzisiaj są już standardem. Inwestor nie wiedział więc do końca, jak w rzeczywistości będzie wyglądał jego dom. Teraz znalezienie odpowiedniego projektu jest znacznie prostsze i możemy trafić w ten idealny od razu!


Gdy chcemy zdecydować się na wybudowanie domu, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na gotowe projekty domów jednorodzinnych, które obecnie oferowane są w wielu serwisach internetowych. Gdy wejdziemy na taką stronę, możemy przekonać się od razu, że asortyment projektów jest naprawdę bardzo szeroki.

Do wyboru mamy projekty domów tradycyjnych i nowoczesnych, parterowych, z użytkowym poddaszem i piętrowych, z różnymi typami dachów, z garażami. Jednak nie musimy jednak wcale wyobrażać sobie, jak będzie prezentować się nasz przyszły dom – możemy po prostu spojrzeć na jego wizualizacje.

 

Czym jest wizualizacja domu jednorodzinnego?


Wizualizacja jest nazwą stosowaną do określenia graficznych metod tworzenia i ma ona obecnie bardzo szerokie zastosowanie. W kontekście projektów domów wizualizacjami nazywamy ich graficzną prezentację wykonaną w programie graficznym. Wizualizacja prezentuje, jak wygląda dom wybudowany według danego projektu. Jest on także otoczony pięknym ogrodem, co pozwala nam na łatwiejsze wyobrażenie sobie tego, jak będzie on wyglądać w rzeczywistości.

Oczywiście, wizualizacja nie oznacza wcale, że dom będzie identyczny, chociaż jego bryła będzie zachowana. Różnice będą dotyczyć jednak kolorystyki czy faktury. Właśnie dlatego warto też sprawdzić, czy do projektu dołączone są fotografie z jego realizacji.

Dobierz projekt domu bez ryzyka. Wizualizacje i fotografie projektów gotowych

Źródło: portal z gotowymi projektami domów www.dom.pl

 

Zdjęcia z realizacji projektu domu


Na wielu serwisach oferujących gotowe projekty domów możemy również znaleźć fotografie z procesu ich realizacji. Są one zamieszczane przez klientów, którzy zdecydowali się na konkretny projekt. Możemy wówczas zapoznać się ze zdjęciami na etapie budowy poszczególnych kondygnacji, wykańczania nieruchomości, a także możemy zobaczyć jej fotografie już po zakończeniu prac.

Za pomocą zdjęć będzie nam jeszcze łatwiej podjąć decyzję dotyczącą wyboru odpowiedniego projektu domu jednorodzinnego, który będzie mógł spełnić nasze oczekiwania. Pamiętajmy też o tym, że w wielu różnych serwisach sprzedających gotowe projekty możemy dokonać zwrotu, jeżeli okaże się, że wybrany przez nas projekt nie jest jednak tym, którego poszukujemy. Możemy również wymienić go na inny z oferty.

 

Zobacz również:

Porotherm, gazobeton czy silka - co jest lepsze?

Rady dla budujących dom

Dom energooszczędny

Ile kosztuje budowa domu?

 

ZAPYTAJ 120 SKŁADÓW O CENY MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYBIERZ NAJLEPSZĄ OFERTĘ

Wyświetleń: 650

1 komentarz   |   Dodaj własną opinię


Proszę czekać..
Średnia ocena: 5.0/5 (1 głosów oddanych)

  • solidny dach dali@wp.pl 2018-08-15 21:19:28

    Dobrze jest też miec od razu przy wyborze projektu domu, wybrane miejsce, w którym zakupimy dach :) Proponuje zajrzeć na https://panoramadachow.pl/ - mają ogromny wybór różnego typu pokryć dachowych.

Strefa dla Producentów materiałów budowlanych, Dystrybutorów i Agencji PR.

Strefa dla zarejestrowanych składów i hurtowni budowlanych.

Strefa dla Klientów Indywidualnych, Firm Wykonawczych i Transportowych.